Prijava

Luče iskustvo, ali kad mi odigramo akciju drekavac desno posraće se.

Planirajte krajem meseca na ragbi terenu na Adi

Natnat, ko su ti ljudi? Posto ja igram na tom terenu nedeljom veliki fudbal, da nisu isti jbt? :D
Ako mislimo na onaj ragbi teren kod golf terena, ne ovaj sa vestackom travom...

EDIT: AHAHHAHAHAHAHHAHAHA JEBOTE PA SAAD VIDEH SLIKU AAAAAAAAAAAAAAAAA

Sa tim ljudima ja igram, ne redovno, ali vec dve godine sigurno na ragbi terenu.Ne moramo da igramo taj fudbal, verujte mi. :D Koga znas od njih?

EDIT 2:

Ови муњавају лакат на кварно и уклизавају у колено, видим одавде

Pa ne uklizavaju, ali znaju da biju. Svi su igrali fudbal nekada, i uopste nisu toliko matori, 30 posto ekipe je 50 +, ostali su izmedju 30 i 45, uglavnom u dobroj kondiciji, a i ako nisu u kondiciji, igraju taj fudbal nedeljom bar 10 godina, pa znaju kako da raspolazu. U svakom slucaju, spremite dupeta, sta da vam kazem, a mene ce da lemaju posto me znaju.

EDIT 3: Ako ne budemo imali pravog golmana, bez da vredjam Gonza, bez 10 razlike sigurnih se ne vracamo. Mene ljudi pretrce lagano i prolaze kad igram beka tamo, kad sam stoper pomazem se sa nekim od njih, tako da ce biti suteva koliko hocete. Mada, u svakom slucaju 10 razlike minimum, kako god da okrenes.

Ovo je cisto da vam dignem samopouzdanje. :D

Koga znas od njih?

Vilija.
Nisam ja ni rekla da ne umeju. Upozoravam od početka, ali rekoste da možete :)

Поново либеро, поново либероооооо лол

Нисам играо у екипи са либером од 2003-е јбт, Арловски ват д фак ју вона ду?

Елем, закажите то да одеремо маторце.

Vilija.
Nisam ja ni rekla da ne umeju. Upozoravam od početka, ali rekoste da možete :)

Ma sta zna dete sta je 200kg!?

Eto, imace prilike da vide kako brani covek od 60-65 ljeta. :D

Da sam jajo, realno bih sedeo i gledao i smejao se, ali sam derpe, pa cu i ja da budem u redu za ses...

Ma kakav libero, Arlovski lud čovek. 4-4-2. Klasika. Pseto i Enemi štoperi. Ja sam izmena.

Е озб сада, ако мислите да дођемо и да пробамо да одиграмо озбиљан фудбал и испоштујемо све договоре које се претходно договоримо ја сам за.

Ако мислите да се зајебавате и дрвите курац по терену не пада ми напамет да се бламирам и ломатам са маторцима.

Ma jok, ozbiljan fudbal. Ada je rezervisana za zajebanciju. Dogovor i igra se tako. Koncentrisano i ozbiljno.

Кењаћу док год се не појави неко да каже да треба да играм напред лоло

брндрљига, шта играш ти?

Brndnga nekog MC-a igra. Brašanac stajl lololo

Pa dobro, jel igrate sutra ili u nedelju? Neki dogovor mora da padne.

Онда да ојачамо везни ред, да не буде промаје:

штопери давид и дејанче, бекови енеми и киза(лари), (задњи) везни брндлига и ја, испред деки, крила агилни и тандрчак и у шпицу андреј.

можда ротација агилни-деки, али можда...

Ако зафали голман, довешћу ја неког клинца.

едит: 4:2:3:1, дефанзивније од тога нећу да играм :)

Mojne me vredjas, imam bolji pregled igre od njega. :D

Ova rasprava se vodila i kada je bila prica oko osnivanja kluba. Ljudi moraju da skapiraju da nije isto igrati fudbal radi sprdnje na Adi, i igrati veliki fudbal. Dosta ljudi je opikalo za Stojnik veliki fudbal, i jel se secate kako je bilo u JAJNICIMA? E pa tako ce biti i sada na Adi... :) Jedno je kad igras protiv ljudi koji se sprdaju, a drugo kad igras protiv ljudi koji svake nedelje igraju veliki fudbal, unazad neki 10 neki 25 godina. Pritom, ovi ljudi, trce. Bar 80 posto njih. I imaju dobre stopere, ljude koji mnogo bolji fudbaleri, koji igraju i sada fudbal u nasoj prvoj ili super ligi, a imaju 25 godina (posto uvek neko nekog dovede na taj fudbal sa strane), ne mogu da prodju, a ne Deki Ejndzel of Dark, Arlovski, Agilni, Dzoni, Fejs, ja itd itd. Pseta i jos neke nisam video kako igraju, ali ako su u rangu sa ovim da kazem ''boljim'' sa vuke, opet cemo biti jebani. Tako da ono, taktike i dogovori nam nece pomoci nesto spec, posto nikada nismo igrali zajedno, polovina nije igrala veliki fudbal vise od 3 puta u zivotu, neki nisu mozda nikada, i bice izgubljeni u prostoru. :) To je ukratko od mene, ja se veselim tom mecu, i od sada cu biti uzdrzan sto se tice komentara da ne bude da samo kenjam i sjebavam nam osecaj za filing, ako imate neka pitanja o protivnickoj ekipi, pitajte me.

EDIT: Ako je tamo padala kisa, ne moze se igra u patikama da znate. Zna da bude lep teren, ali nije fudbalski.

киза

Ako Kiza bude uklizao nekome kao sto ume, potuci cemo se verujte mi, posto se na samom fudbalu ljudi koji se znaju godinama pickaraju kad neko bije na kvarno. Bilo bi dobro da neko (Agilni :D) porazgovara pre tekme sa Kizom.

Kiza srbski bek lolo

Блајвага мислим да си мало преценио људе, ипак Херој и ветерани нису исто :)

Ми јесмо нубаре генерално гледано, ал оно, тако је било и за стојник па смо неке добијали, а неке играли врло егал иако су ти клубови имали људе који по цео живот играју фудбала. Тако да оно, велики је фудбал ВЕЛИКА ЈЕ ШАНСА ДА ПОБЈЕДИМО!

Veliki fudbal je velika šansa da sjebete prepone i tetive, naročito ako na travnatom terenu budete igrali u patikama.

Mali fudbal može da igra svako, ali veliki fudbal, ko nije nikad trenirao, može samo da se gubi ko tele na livadi. Najveće su šanse da će da povredi protivnika a i sebe.

Nije preporuka Sorry

Svi kopačke nabavite, naravno. I odraćemo ih.