Prijava

Ма и мени два, него ово најн ман је одговор Срети дојче акценат :)

Ne broji se ovo s teme sreto, ja pitao odmah :)

Simpatična ideja, ali radije ću ove dane provesti odmarajući i sa porodicom, nego da tražim, Kostiću, tvoja misteriozna jajca! lolo
:)

Гомила нас чека да се намучите да нађете и то девето, па да почнемо да мећемо златна јаја по својим старим постовима на целом форуму.

Bush je ljubomoran na Baraka, jer je on sam godinama bezuspesno saletao Shanu. Pustite vi te rekla-kazala price i naknadna vadjenja.

Dobro, Kolina, jebem mu mater.... Moras li da me raskrinkavas ovako javno i to na ovoj jajarskoj temi? Gde je kolegijalnost nestala? Gde su kodeksi? Imas morala koliko vlasi kose. Za srce si me ujeo sada.

Ако недостају два јајо имам ја два јајо код себе. Тако да имам десет јајо и то је то :)

Ne znam zašto ali imam ogroman trip da se neko jajo nalazi na ktitor podforumu :s

Бушидо друже јел то истина ?!

ja sumnjam da je jedno jaje šetajuće

ja sumnjam da je jedno jaje šetajuće

Vrlo moguće :s

'nači sve sam prevrnuo! paninaro pvt :)

Usao sam na Kosticev profil i pogledao sve teme na kojima je on postavljao i opet nisam uspio naci sve... Jbga, mozda je stavljao na 339. stranicu teme koja ima iljadu stranica, pa se jebi trazeci.

Nije editovao svoje postove, već postove drugih autora.

Istina. Celavi me raskrinkao i sad moram ponizno da priznam da sam godinama slao poruke putem pismonose Shani (posto mobilne mreze ne pokrivaju njen kraj), pokusavao da potkupim njene komsije svinjama i zivinom da mi daju info o njoj, ali bezuspesno. Takodje sam dane provodio u tramvajuma , ocekujuci da ce Shana da dodje i obavije se oko sipke, pa mi tako ucini plezir i da mi priliku da pridjem sa kulturiska spikom....no ni od toga nista. Uzjahao sam tanjiracu i otisao u paorske predele kako bih je sam nasao, no seljaci me gadjali govnima i rekli da je ona zarucena po rodjenju, kako to pravila nalazu. Pokusavao sam kasnije i putem PVT-a, no ostajala je hladna i imuna na moju iskrenu emociju.
Naravno, to je bilo u vreme kada sam bio iskren i naivan decak. Plenio sam sarmom i brao maslacke devojkama. Pevao serenade i prao dupe posle kenjanja. Ipak, Shanino odbijanje me je promenilo iz korena.
Od tada se nocima opijam. Tretiram zene kao stoku. Prijatelji su zabrinuti jer me neretko nalaze u jutarnjim satima kako u kafanama razgovaram sa lokalnim grbavcima, pijancima, zenama cudnih glava, lutajucim trubadurima, piscima i patuljcima. Dobio sam tahikardiju. Naucio sam da volim svoj cir na zelucu.
Razmisljao sam i da se ubijem, no pred sam skok u meni se javljalo to zrno nade i kao klica se sirilo po mojim grudima, ispunjavajuci ih prividnom toplinom i nadom da ce Shana shvatiti da sam pravi covek za nju.
Kada god bih odustao od suicida, mrak bi se ponovo nadvio nad mojim Beogradom.

Ponovo bih postao svestan cinjenice da tamo negde, na dalekoj periferiji grada, postoje nasmejani ljudi. Da im dvojke i kecevi mozda nedostaju, ali ljubavi nikako ne. Jer dok god periferuju grada krase domace zivotinje predvidjene za prehrambeni kombinat, polja maslacaka, sveze kravlje mleko i SHANIN OSMEH, tamosnje zitelje nece brinuti zuljevi na nogama izazvani hodom po neasfaltiranim ulicama.

Ovom prilikom zelim da se obratim i njoj. Onoj koja me je ucinila ruinom od coveka i ubila tog neiskvarenog decaka u meni :

Rado, zbog tebe sam spreman da zasadim krompir i rotkvice u svome dvoristu. Neka komsije sa ljubomorom i zaviscu pod parolom "vidi seljacine, dosle u beograd da sade rotkvice" posmatraju kako puni ljubavi djubrimo zemlju svojim ljubavnim sokovima. Obecavam da cu paziti i maziti svih 14 kokosaka koje bih dobio u miraz od tvojih, ali i da cu biti dobar, posten, lojalan i svakako podoban bracni drug. Jer za razliku od druge dece moga grada, JA CU ZBOG LJUBAVI BEZ PROBLEMA SECI GLAVE ZIVINI I 'RANITI STOKU KO DA 'RANIM GLADNA USTA DECE ETIOPIJE.

Dodji.

Samo tvoja cista dusa moze oterati s'mog....ovoga grada.

S' ljubavlju,

Bushido - Poslednji beogradski Robin Hud

Nije editovao svoje postove, već postove drugih autora.

Znaci, tako on moze bilo sta da edituje i pise u necije ime?! Ako to moze svaki moderator ( a vjerovatno moze, jelte, sto bi Kostic bio jedini), onda to moze da bude vrlo zajebano. :o

pa el ste našli vazda ta jaja dete mu jebem? koe najbliži?

Čini mi se da ja za sada vodim

pu,hokus pokus prdi kokos pita baja kolko tebi treba j-a-j-a!

Dva ja ja al sam prvi pronasao 8.

Šo ne date nekoj moderatorki da kači sise umesto što ištvan kači jaja?