Prijava

Uso sam jednom i reko svima da mi ga blondzaju.

Ja ušao i sećam se da sam sa ZEROCOOL-om četovao možda skoro sat vremena i to skroz prijatan čet.

Сакупивши 50-ку, пре пола године, сав радостан одох на чет да поделим ЈуТјуб клип са непознатом чет екипом, али авај, одма' ме сјеба' Џерико сас минуси.
Међутим, поставивши неку нову, добру дефку, вратио сам се међ' четере и почео да постављам народњаке и СИСЕ, које су већина вукајлијаша, и по која вукајлијашкиња, оберучке прихватили...

S prvom definicijom sam nakupio 50-ak komada, tako da sam mogao da četujem odma.
Tad sam bio pod nickom neka_budala, i hteo da ga promenim nekako.
Sećam se samo da sam pitao na četu za proceduru i da je Sos pokušavao da me zajebe da mu dam lozinku. : )

Sećam se da sam nešto s Gvozdenovićem ćaskao i da je bila daleko bolja atmosfera, svi te pozdrave, pričaju kulturno s tobom, ukažu neko osnovno poštovanje. Nije bilo trolova i maloumnika(to mu dođe isto) kao što je danas slučaj. Nije se ni previše insistiralo na internim razgovorima niti na deljenje u grupice, to kasnije donesoše novi članovi.

Улетео сам и изјогуртовао неко курчење сенфаре и одма су се три младе вукајлијашице понудиле да ме орално задовоље...

Дошао, рекао ћао, сви ме искулирали, отишао!

Došla, videla Janu i pobegla.

Ја запамтих Ремца са првог четовања. Прозборише коју, па наставише по свом.