Prijava

Da li pratite ovu popularnu emisiju za mlade starlete i dive na našoj još popularnijoj televiziji TV PINK? Koja vam je omiljena epizoda? Mislite li da je dovoljno kompetentan žiri u stalnom sastavu Igor Todorović i Snežana Dakić? Dajte vashe viđenje.
Moja omiljena epizoda http://www.youtube.com/watch?v=sHPQhiMrDdM

Samo ponekad, dok čekam da počnu Kursadžije.

Samo ponekad, dok čekam da počnu Kursadžije.

+1

Кул јеботе, кул, јеботе кул, јебено кул јеботе. Снежана Дакић је супер.

Pa dobro ljudi

Koja vam je omiljena epizoda? Mislite li da je dovoljno kompetentan žiri u stalnom sastavu Igor Todorović i Snežana Dakić?

Koja vam je odevna kombinacija za fax, kežual varijanta za šetnju i nešto fensi za izlazak? UCHESTVUJTE

Пратим исто к'о и азербејџанску трећу лигу у фудбалу. Не гледам Пинк уопште.

Ja sam se iznenadila koliko često koriste one "moderne" izraze. A oni stilisti su stilisti malo sutra. Komadi odeće koje su bacili mogu da se dobro ukombinuju sa kaiševima i modernim farmerkama i da izgleda moderno i neobično. Nemaju oni pojma.

ja i žena pratimo, naročito ona. dobrih savjeta vezano za oblačenje nikada dosta. u emisiji su eminentni stručnjaci od kojih dosta toga može da se nauči a naročito kako u ova krizna vremena i sa ograničenim budžetom izgledati pristojno.

Не пратим, јер нисам на њиховом интелектуалном нивоу. Не капирам поенту и сврху постојања те емисије, не капирам жене које учествују, а оне у жирију гледам као квантну механику. Мислила сам да је проблем у њима, али сам брзо схватила да сам вероватно ја та која није дорасла.

a naročito je fino kada poslije, po uzoru na emisiju, isprobavamo različite odjevne kombinacije i komentarišemo jedno drugo. taj dio mi je omiljen.

Имао сам ту срећу да убодем из првог клика 2:35 и да из прве руке чујем крик младунчета плавог кита.

Али свако поштовање госпођи Снежани Дакић, ако неко има стила на домаћој сцени, то су она и Ашок Мурти.

a naročito je fino kada poslije, po uzoru na emisiju, isprobavamo različite odjevne kombinacije i komentarišemo jedno drugo. taj dio mi je omiljen.

Kažem ja da se muž i žena odlično slažu ako vole iste stvari. :) Bravo za vas dvoje. :)

Kažem ja da se muž i žena odlično slažu ako vole iste stvari. :) Bravo za vas dvoje. :)

Не желим да поверујем у овај коментар.

Не желим да поверујем у овај коментар.

a zašto? u čemu je problem ako se dvoje vole?

http://images.teamsugar.com/files/upl0/0/3987/14_2008/gh2550.preview.jpg

Kako divan materijal, da li biste vi ovo iskoristili za izlazak ili za klabing? <3

Paninaro, pusti ga. Viš da je čovek nemač pojma. :)
Vratimo se kupoholičarkama i njihovim sudijama. Meni onaj gospodin posebno ide na živce. Sve mu i svaki komad odeće mu smeta.

mislim da im je budžet premali. 50 hiljada (500 evra) je stvarno malo da se uzme i kombinacija i aksesoar. ako je stvarno kvalitetno, smo na cipele bi otišlo pola tog budžeta.

Mislim da bi Maja Nikolić trebalo malo da poraste da bi bila dobar reper za tu emisiju.
Trebalo je da dovedu Eminu Jahović. Ili Tijanu Dapčević.
Ja volim jesti stiropor.

Не желим да поверујем у овај коментар.

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA