Prijava

Položila sam državni! Bilo šugavo. Više fizičko mrcvarenje, nego umno naprezanje. Imala sam tu čast da 4h klošarim na stepenicama po hodnicima Ministarstva zdravlja. Bez imalo kiseonika. Al' eto mi ga, imam još jednu potvrdu o nečemu završenom :). I još jedan razlog da se napijem za vikend ;)

Честитам :)

Moj macak doneo kuci celog sarana od jedno 3,4 kila u ustima i stavio ispred mene i seo i gleda me.Ja sam se iskido smejajuci se stvarno....A to ukrao komsiji pecarosu hahaha.....

Честитам и теби :)

Да, мачке имају обичај да донесу газдама храну... као у знак захвалности...

кад сам била клинка, ишла сам са родитељима јахтом на летовање и једне године смо водили и мачку са нама... и тако је наша маца једне целе ноћи трупкала по бродићу напоље-унутра, напоље-унутра, није могло да се спава од ње... мислили смо да се игра... а онда смо ујутру чули да нешто лупка. Унутра. Пратили смо звук. Имали смо шта и да видимо: испод кревета једно десетак и више жабица. малецких. Донела нам маца. Није их појела нити задавила. Само нам их је уловила и донела. :)

sve čestitke eugleni!
ti si naša pametnica!

Sve čestitke Lakijevom mačku...
... a, da... i Eugleni...

Uuu, jbt, ludog li mačka! Moj mačak jedino što je doneo kući je bilo mače 3 nedelje staro :DD.

@ Hipnos, Đavolica, Harlekin: HVALA :))

moje su donosile mrtvog pacova. jbg, sve su same pojele:)

Danas sam napravila dve ogrlice i jednu narukvicu (još jedna je u planu). Dok sam bila u tom poslu, desilo se čudo: mačak Br(u)kica je najurio svoju ženu kroz prozor, tj. izbacio je. Srećom, mačka je u pitanju, pa je živa i zdrava.

vozila sam se skuterom na vodi danas, extra osećaj ustvari i vozila sam ga, prvi put u životu.stigla sam čak do hrvatske. jbg, morala sam da se pohvalim:))

Cak do Hrvatske! :D Djavolice, hocu i ja. Ali sa tobom. :p

Još dva dana do ekskurzije, idem u Italiju i Španiju, sad kreću pakovanja...

ee sine, ja se vratila sa exurzije, hihi :)

Eee, meni manje od osam sati do početka, u četiri ujutro trebam da sam ispred gimnazije...

Ко је читао Питера Чинија?

како је добро бити слободан