Prijava

Коначно тема!
Енглези у полуфиналу, Холанђани исто, Немци и Шпанци. Италијани и Французи пуше још у групи, по заслузи.

стандардно за Чехе и Данце.

Nemci, pa braca Rusi....jebem gde stignem.

Е, а ко ће Шпанцима напред играти? Виља повређен, јел Љоренте улеће? И ако Торес буде играо, неће освојити сигурно лоло.

Voleo bih da braća Irci nakantaju rvate i eventualno žabare.

Ali verovatno od toga ništa, tako da navijam za narandžaste jer ih gotivim još od Klajverta i Overmarsa bez obzira na ono trpanje od 6:1.

Imaju majstore van Persija, Snajdera, van der Varta i Robena i igraju lep fudbal, doduše imaju i strvinare de Jonga i van Bomela.

Red bi bio da pozovu van Nisterloja, čisto da se čovek oprosti od reprezentacije kako dolikuje.

http://www.dodaj.rs/f/2q/nn/iO53GcJ/1272110430zvonko-demirov.jpg

Е, а ко ће Шпанцима напред играти? Виља повређен, јел Љоренте улеће? И ако Торес буде играо, неће освојити сигурно лоло.

Ljorente, Soldado i Tores.

Tores je opasan promašaj..

Tores je opasan promašaj..

Teške su to riječi za takvog igrača... Do ove sezone, Tores se smatrao jednim od najvećih svjetskih napadača. Ove sezone je u golgeterskoj krizi, a i ne igra puno u zadnje vrijeme, pa je malo poljuljan taj njegov ugled. Ali zasigurno da je klasa.

Teške su to riječi za takvog igrača... Do ove sezone, Tores se smatrao jednim od najvećih svjetskih napadača. Ove sezone je u golgeterskoj krizi, a i ne igra puno u zadnje vrijeme, pa je malo poljuljan taj njegov ugled. Ali zasigurno da je klasa.

Jebace on opet keve.

Можда буде играо и мали Муниаин.... Мада му он више дође као неко офанзивно крило попут Педра....

Od igrača iz Atletik Bilbaa bi svakako trebalo da bude mesta za Havija Martineza i Muniaina. Muniain je igrač koji se najviše trudi na terenu , trči , kada pogreši, sve će učiniti da isrpavi grešku. Navijam za Englesku. Tu će biti Holandija, koja je kao kolektiv mnogo jaka, čak i kada imaju neke igrače koji ne bi igrali za Englesku, Nemačku naprimer Matijsen, Skars... Nemačka...

Iker Munian je vrh od igrača... Kako je samo razvalio mog Junajteda, to je čudo jedno. Bilo bi dobro kada bi se pojavio na EURO-u.

Dube, još malo, još malo! :-)

Iako navijam za Holandiju, njih sam kao favorita za osvajanje otpisao još u novembru prošle godine kada su pukli 3:0 od Nemaca u prijateljskoj tekmi. Mislim jeste to prijateljska tekma, ali 3:0 je stvarno mnogo. Tako da su mi favoriti za osvajanje Nemci, Španci i dodao bih još i italijane koji su se brzo povratili nakon što su sjebali na prošlom SP. Imaju jači tim od Engleza i Francuza sigurno! Za Francuze me ne bi čudilo da ne prođu grupu, kao što to nisu uradili ni na prethodna dva turnira.

Nema Pujola na Euru. Tores ulazi u formu u pravo vrijeme za ovaj turnir. Negdje sam pročitao da bi Vilja mogao da se oporavi do početka.
Mislim da su Englezi usrali što su Hodžsonu dali posao menadžera.

Navijacu za Engleze, Irce i Ruse....ovo bi moglo biti stvarno prvenstvo puno iznenadjenja...

Ja mislim da će Šveđani da ostvare dobar rezultat.

Немци освајају сигурно. Марио Гомез најбољи стрелац првенства,потписујем.

Teško da će Vilja da se oporavi. A i da se oporavi, nedovoljno je to vremena da se uigra, nije dugo igrao. A prvenstvo je za 20-25 dana.

Навијаћу за Шпанију, Италију и Ирску, иф ју ноу вот ај мин... :)