Prijava

Ne, ne. Ne navijam zato što su Rusi nego ih gotivim. Skroz zanimljiv tim imaju. Prošlo prvenstvo su stigli do polu-finala. A za Holandjane ne znam ni sam. Valjda zbog boje. :)
Šalim se. Imaju Van Persija, Robena, ranije im je igrao i Van Nisteroj.

Navijam za naše. Za Hag, za Ševeningen, za narandžaste.
ZA RUDA VAN NISTELROJA!!!

Navijaću za engleze ko i uvek, mada mislim da će opet da useru motku.. Žao mi je što nema bosanaca više nego što nema nas, jer bi se mi blamirali, a oni bi mogli cirkus da naprave i doguraju daleko.. sjebao ih glupi penal onog pozerčića Nasrija.. Mislim da Španci opušteno osvajaju, a najbolji strelac prvenstva će biti Fernando Ljorente,po mojoj proceni

Tu Bosnu jebu otkako su počeli da igraju po kvalifikacijama. Uvijek ih zajebu za neku utakmicu i uvijek im malo fali.

Navijam da žabari osvoje rezultatom 1:0 u finalu, golom iz nepostojećeg penala, nakon odvratnog fudbala kojeg su prikazali na čitavom prvenstvu. Pa da onda posle čitam Remeove postove.

Inače, odlučim za koga navijam tek kad krene prvenstvo, neki tim mi se sam od sebe nametne, malo se ja tu pitam :) Često to budu, jebiga, baš Italijani, pa ću ovoga puta unaprijed njih izabrati.

Za Grčku brate mili Charisteas!!! :) Bunkerom do naslova :)

Bosna bi se bolje uklopila od Češke, nekako su mi on ovdje uljezi. Jebiga, Brazil je naš :)

Navijaću za najslabije - Hrvatsku.

Не спорим да су шпанци најбољи, али досадили су више. У скоро свим спортовима су у врху. Гле полуфинале ЛЕ - Пиринејско полуострво. ЛШ - Реал и Барса. Мршћите цигани, сморили сте. Надам се да ће да фејлују и једни и други.

И промените наслов теме, какав црни ПУБ?

И промените наслов теме, какав црни ПУБ?

Irski :)

Немојте отписивати Пољаке, имају пар добрих појединица који играју у Немачкој (први је Левандовски из Дортмунда), а зна се да су увек упорни били као и у осталим спортовима (одбојка). Контам да пролазе први круг. Мислим да Шпанци не освајају, Њемци, Холанђани и Италијани фаворити.

Немојте отписивати Пољаке, имају пар добрих појединица који играју у Немачкој (први је Левандовски из Дортмунда)

Zbog njega i navijam za poljaka. Imaju dobar tim, ali baš tim. Što bi Ćiro rekao: "Kohezija, sine" :)

То се зове паб, деджго!

Ma Španci uzimaju, ne može se protiv njihovog fudbala... A nema repke kao što je Čelzi da se brane 90 min i zabiju go.

Jebiga, Stivene, ne pratim baš Karadžićevu: "Čitaj kako se piše i piši kako se čita" :)

Зато што си немач појма!

Да додам још на оно што писах о Шпанцима. Волео бих да их неко добије, али љуЦки, не да им дају 1 гол из једног шута и не пређу центар више.

Kacam nelord!

Meni bi opet bilo draže da ih neko baš tako ciganski pobijedi, kao što je Čelzi dobio Barcu. Kad su cigani, nek ciganski gube.

(bez uvrede za cigoše)

Јебига, сад већ мешаш ствари. Није Барселона цигански изгубила, него је Челзи на цигански начин добио. (без увреде за Џеја)

Isto sranje, drugo pakovanje. Ciganluk, pa eto. (bez uvrede za hodžu Pekarića)

Нама угурали испите таман кад почима ЕП.... Моћи ћу дембелијски једино да гледам завршницу.... Грке сам зготивио после 2004, тако да ћу за њи' да навијам.... Контам Швабе ће да освоје или Холандези, евентуално Французи са неком дефанзивом.... Зато што сви фаворизују Шпанце контам да неће освојити.... Ал' видећемо....