Prijava

koja je fem fatal ova mesečka, leb te jebo :) turčine izgleda da si fulio sa sve tri koke, da se tako direktno izrazim...

Vidim i ja da sam ugrožena vrsta.. :-)

moro ti je neko reći, a ko će ako neće srbin...

Jači u svojoj kategoriji! :-)

Lullaby, ništa od toga, samo državno dolazi u obzir, ja sam pošten čo'ek :D

добро, видро, добро. ти иди код енергије у државну школу, ал неш се од тог љеба најест. доћи ћеш ти мени гладна и уплакана!!

Znam ja vas privatnike, obećavate brda i doline, a meni je stalo samo do ravnice! Želim redovnu platu!

(nek oprosti vojvođanski političar što mu ukradoh citat)

Evo Vidro nama treba jedna snajka (po mogućnosti mesnata, da imam čovek šta da uvati) da služi piće i meze dok mi sedimo pored kazana.

Ja bih radije da sjedim i pijem kraj kazana.

To možeš kad je pauza između cepanja drva i sipanja komine lolo

Buri će da juri sojke po centru grada (forumu) :)

http://www.dodaj.rs/f/B/qQ/SesxBfV/3dopticalillusion.jpg

Ja napravijo javnu kuću, jer kao upravnik zatvora moram da imam veze sobe strane.

Ja cu pak da ostvarim svoj djecacki san i da otvorim autopraonu. :)

U kojoj ce raditi sisate vukajlijasice koje oce svoj ljeb posteno da zaradjuju. I da u tijesnim majicama ili bikinijima (ako je ljepse vrijeme) peru automobile i kupaju se u pjeni.

Za sve zainteresovane:
osnovne informacije sa dimenzijama mozete slati meni na pevete.

Min. velicina: 85. Cimanje STOP! Samo za ozbiljne.

Ja držim oružarnicu.
Ako neko treba oružje u svrhe odbijanja fejz žgadije il ako posterdžije krenu do centra, cena će biti promotivna. I svako ko kupi pucu, poklanjam mu gratis šuriken ili čakiju sa Ozrena.

gde vam je pop sunce vam neverničko?!sotona je u svima vama,ima tu dosta posla za mene.