Prijava

Ko vas pita?

Nemoj da se naljutim, pa da dođem i u grad lololo

Jebiga, Campi, trazi neke druge, ima jos dobrih riba na sajtu.

Champy, ti ima da budeš u tom gradu muftija. K'o Zukorlić.
Osnuješ neki fakultet, voziš se u dobrim kolima, karaš dobre ribe, zidaš i kupuješ na sve strane, ložiš ove što ti se prime na priču pa ti oni daju pare...isto sve k'o vladika Vasilije Kačavenda, samo u islamskoj varijanti.

Jbg, moramo da budemo multikonfesionalan grad! ;-)

Champy, ti ima da budeš u tom gradu muftija. K'o Zukorlić.
Osnuješ neki fakultet, voziš se u dobrim kolima, karaš dobre ribe, zidaš i kupuješ na sve strane, ložiš ove što ti se prime na priču pa ti oni daju pare...isto sve k'o vladika Vasilije Kačavenda, samo u islamskoj varijanti.

Jok bre , meni Čampi izgleda ko neki strendzer sa šeširom , mistični strendzer. Koji samo rijetko navraća u grad i dolazi isključivo da nam pojebe žene i da ga mi onda ganjamo. I on je good guy na strani pravde pa se bori protiv ovih zajebanih mafijoza , ima onaj šešir i plašt ko Klint Istvud. Nekako mi je takav bio sa onim avatarom , sad je neka sirotinja , lololok

A jadna, šta joj se desilo..

обрисано бесмислено понављање слике, мушком оку неугодне

Samo da naglasim da u Vukajlija Gradu u našem podrumu pića "J.E.K." vinjak na akciji 150 din. Još malo pa nestalo.
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/f/f9/Rubinov_vinjak.jpg/200px-Rubinov_vinjak.jpg

Daj ubačite malo egzotike , sve same kavane , buksne i rakija. Budite malo kreativni jebemuboga.

Šta bi ti, trbušni ples?

Šta bi ti, trbušni ples?

Što da ne ? Kad većem jedemo pljeske sa pola kile luka , pijemo domađu radzu , šta fali da nam koja hoćna vukajlijašica u krilu zapleše ?

SherlockHolmes221B
Daj ubačite malo egzotike , sve same kavane , buksne i rakija. Budite malo kreativni jebemuboga.

У чему вукајлијаш у стварном животу ужива мало, до тога му је на Вуки стало лолол

Ima li mesta i za nas seljake u tom gradu?

Champy
Imao bih harem žena:
1. Izzie bi mi bila prava žena, onako da se volimo i pazimo i to
2. Mala Vidra bi služila gotivna pića u grudnjacima izrađenim od nano tuba na masačuseckom univerzitetu, jerbo je teret preveliki lololo
3. Mesečka bi bila treća žena, nju bih hranio dok ne postane punoljetna, a onda ulazi u geng beng lololo

SherlockHolmes221B
jebi ga Čampi , moraću da ti oduzmem tu treću ženu , mora neko u ovom gradu da bude Ajrin Adler , a tebe boli kurac imaš Izi i Vidru lolok

Je l' se pitamo mi žene šta ovde, jebem li vam sve! Nemojte da se mi udružimo, pa najebali ste kao žuti mravi. lolololo

Naravno Zinjo. Ti i ja mozemo da budemo random smekerijana i da startujemo ribe na keca poput Dzeremi Rona. Poput Dzeremi Rona.

Ja bih i tamo bio ubibože dosadan.

Je l' se pitamo mi žene šta ovde, jebem li vam sve! Nemojte da se mi udružimo, pa najebali ste kao žuti mravi.

Mesečka , make me a sandwich.

ololololo

У чему вукајлијаш у стварном животу ужива мало, до тога му је на Вуки стало лолол

A odatle onolike buksne i radza znači olololo

Kurd
Champy, ti ima da budeš u tom gradu muftija. K'o Zukorlić.
Osnuješ neki fakultet, voziš se u dobrim kolima, karaš dobre ribe, zidaš i kupuješ na sve strane, ložiš ove što ti se prime na priču pa ti oni daju pare...isto sve k'o vladika Vasilije Kačavenda, samo u islamskoj varijanti.
Jbg, moramo da budemo multikonfesionalan grad! ;-)

Meni odgovara! Daj da se potpišem, pa ti to pečati i šalji dopis u Upravu! ;-)

SherlockHolmes221B
Jok bre , meni Čampi izgleda ko neki strendzer sa šeširom , mistični strendzer. Koji samo rijetko navraća u grad i dolazi isključivo da nam pojebe žene i da ga mi onda ganjamo. I on je good guy na strani pravde pa se bori protiv ovih zajebanih mafijoza , ima onaj šešir i plašt ko Klint Istvud. Nekako mi je takav bio sa onim avatarom , sad je neka sirotinja , lololok

To je samo maska. Uskoro novi avatar koji će da otkrije neke stvari!
:muzika iz trilera:

Ja hoću da predajem ruski u nekoj školi :(

мош видро код мене у приватној школи, ми смо врло отворени по питању примања стимулација за остварене добре успјехе ученика