Prijava

Cisto da otvorim temu radi reda...pise u podnaslovu ovog foruma da tu ima i teme vezane za dizajn...pa reko ajde da ne ispadne da Vukajlija laze...

Pisite ovde o vasim modnim krikovima i pokusajima modeliranja.
Ili pak o ovakvim dizajnerima.

Moj omiljeni dizajner je nekad bila moja baba, al vise i nju mrzi da plete za ovog konja.

Moja majka je moj stilista

Inače ja sam svojevremeno radio kao dizajner, dizao sam gajbice u obližnjem diskontu, nije bila loša dnevnica!

Uf...to ti pricam, i majke i bake su glavni stilisti...

a svako ko oce da bidne dizajner, pravac fizikalije bilo kog tipa...

"A cime se ti bavis?"
"Utovarujem knjige."
"Samo to?"
"Pa, ponekad i istovarujem knjige"...

(iz filma "Sta radis veceras")

i moja baba je bila odlican dizajner nekih zimskih dzempera koje jos cuvam, ali se onda ,,setila,, da ima reumu, tako da ja sada nemam dizajnera. Sama svoj dizajner, tako da sam za sve sto vidite na meni sama kriva:)

bake su, elenna najbolji dizajneri...i ti kad postanes jednom baka bice dizajner i od tebe. :)

Nekada davno, meni su "dizajnirali" PONNY biciklu bele boje.

Jel zna neko neshto o web dizajnu? :)

Ili mozhda neko zna da gleda "chita stereograme"?

@Tosh: u bliskom srodstvu sam sa nekim ko se bavi web dizajnom, i pošto dotični uglavnom radi od kuće, ja gledam većinu tih stvari u nastajanju, i za izgled većine toga sam i sama odgovorna, mada moje ime naravno nigde ne piše. :(

overi ovaj site, www.randoman.net, u pripremi je novija verzija, tu ćeš saznati sve što te zanima....

i da btw, na dizajnu ovog i poboljšane verzije sam ja najviše učestvovala... ;)

I meni je isto baba dizajner, kad oplete priglavke, griju po 5-6 zima, sa najšarenijim dezenima i modnim detaljima.

I meni je isto baba dizajner, kad oplete priglavke, griju po 5-6 zima, sa najšarenijim dezenima i modnim detaljima.