Prijava

Ај да се врати стари начин писања времена, тачан датум регистрације а не овако глупо, годину дана или тако. Не свиђа ми се ово. Боље да се види датум као 18.12.2011.

Uvedite ograničenje za čet na 24000, da elek ne mož' dide na njega, navuk'o se :)

Uvesti nešto kao NAJ-NAJ NA VUKI gde će se nalaziti nešto što može da bude zanimljivo:
-odabrana defka sa najmanje minusića
-prosečan broj minusića i odabranim defkama
-forimska tema sa najviše postova
-poster sa najviše komentara
-autor koji je dao najmanje minusa (procentualno učešće- u ukupnom broju ocenjivanja)
itd.
Ima li ovo smisla?

Ima smisla i uopšte nije loš predlog...uopšte nije loš.

Да банујете трајно за било каква препуцавања и прозивке у дефкама, постерима или реакцијама на навијачкој или националној основи.

Ај да се врати стари начин писања времена, тачан датум регистрације а не овако глупо, годину дана или тако. Не свиђа ми се ово. Боље да се види датум као 18.12.2011.

Па ка метнеш миша на то пре годину дана искочи ти и датум и време поста, тако да по мени уопште нема потребе за враћањем.

Па ка метнеш миша на то пре годину дана искочи ти и датум и време поста, тако да по мени уопште нема потребе за враћањем.

+1
Inače hteo sam da predložim da pri postavljanju reakcije, poruka kada potvrdimo reakciju koju želimo da postavimo, kao povratna poruka bude "vaša reakcija će biti postavljena za nekoliko minuta", umesto dosadašnjih za koji sekund...
Mislim da bi se smanjio broj kopija...kad već ne može kao u defkama ili posterima, da se odmah skine dnevna kvota za jedan. (ne znam da li je neko predlagao ovo već, ali ne boli glava).

Uvesti nešto kao NAJ-NAJ NA VUKI gde će se nalaziti nešto što može da bude zanimljivo:
-odabrana defka sa najmanje minusića
-prosečan broj minusića i odabranim defkama
-forimska tema sa najviše postova
-poster sa najviše komentara
-autor koji je dao najmanje minusa (procentualno učešće- u ukupnom broju ocenjivanja)
itd.
Ima li ovo smisla?

Шта ће нам ово?

Да се Јовичићу забрани отварање тема.

ЕДИТ: ЈеахБатцх, све његове теме су глупе.

*Да му се забрани отварање глупих тема.

Da kad god neko nesto predloži na nekoj temi za predlaganje, sledeci odgovor na toj temi bude slika kajzenovog avatara na kojoj pise MENE BOLI KURAC. Pa ili da se napravi neka skripta da je automacki postuje ili da moderatori ili jebac postuju kad kajzen nije tu( ja bih napravio da vidite na sta mislim, ali sam preko moba).

http://cdn.memegenerator.net/instances/400x/26957032.jpg
Ја сам обично ово качио, ал може и ова изнад. Битна је порука слике.

Jok. Nego odes na kajzenov profil i skines sliku i na memgenerator napravis da pise mene boli kurac, jer je onaj zmaj na neko nacin personifikacija kajzena i ispada kao da on direkno kaze.

To Bacje MAĐIJO, ovo boli me kurac opaaa je mozda i najbolje. Ja mislio mene boli kurac na foru sto postavljate kajzena boli kurac ali i ovo je super.

Možda je prihvatio neke predloge ali nije rek'o nego 'oće da nas iznenadi. :)

Дакле, предлог са чета:

треба изменити повластицу коју добијеш за значку на вуки, треба да се појави поред логоа флеш плејер који пушта ДАЛ СИ ИКАДА МЕНЕ ВОЉЕЛА на рипит