Prijava

Folklor i fudbal sam počeo da treniram u 6oj godini. Folklor nisam ni prestajao do skoro. Fudbal prestao u 12oj, počeo vaterpolo, sve do 16e. Nakon toga košarku i odbojku po godinu dana.

Sad imam 21 godinu, i dalje me žele.

Кацам бијо мали тренирао сам фудбал, био сам мали, слаб и веома брз па ме ставили у напад, безопасну позицију што би се рекло. Ту и тамо бих бљеснуо неким сјајним дриблингом ал ништа више од тога лоло.

Cenim što ljudi žele da sačuvaju našu tj. svoju tradiciju i pritom se odvale od fizičke aktivnosti.

E, drugi misle kako je igrati folklor lako i tak' to. A posle, ko god se u'vati u kolo na nekoj svadbi, retko da može celo da izgura, nego izadje na pola. Zamorno je i to svakako. :)

Sve ukupno tristo godina?
Po nekoj mojoj računici, ako si počeo da treniraš sa jednom godinom, sada imaš 28, još uvek treniraš i smatraš za sebe da si još uvek mali?

Mislim da je zakonom dozvoljeno da se trenira vise sportova

Заборавих да додам фудбал, мање од годину дана, одатле су ме већ избацили, много сам озбиљно схватио игру :))

Mislim da je zakonom dozvoljeno da se trenira vise sportova

Je l studiraš prava? Epa ja studiram, i iz jednog predmeta (koji namerno neću da imenujem) smo učili da postoji član zakona koji izričito zabranju treniranje dva sporta ili discipline u isto vreme. Takođe kaže da će se zakon sa posebnom pažnjom primenjivati i na maloletnike.
Zajebancija jeeee...

Hteo da treniram fudbal kada sam bio treći osnovne, tačnije hteo sam da budem golman. Samo to me je interesovalo, ali me ćale nikad nije odveo na trening Zemuna. Kada sam krenuo u šesti razred počeo sam da treniram košarku i jebavao sam se sa tim skoro sedam godina. Imao sam prilike da igram protiv Slavka Vraneša dok je bio u FMP. Gospode kakvo je to drvo od igrača. Kada smo igrali protiv Zvezde, ostao sam zabezeknut kakav je igrač Milutin Aleksić. Dečko je mogao komotno da bude novi Bodiroga, ako se sećate na kojeg igrača mislim.

Takođe kaže da će se zakon sa posebnom pažnjom primenjivati i na maloletnike.

Jel ima nešto za muzičke škole i baletane ?

Либи , јеботе. Што си опасна..

otišla sam na dva cela treninga:)
ne znam sad da l se i to računa al završila sam nižu muzičku-celu:)imam čak i neke nagrade..

Kacam bio mali rasan sportista sam bio. Treniro sam karate rasno i kratko, treniro sam tipa fudbal kategorije od prve do zadnje nači 12 godina, treniro sam paralelno kuglanje malo, šah obavezno, rukomet godina komada tri, realni aikido treninga komada dvaest jedno, išosam sam redovno u teretanu 1 godina, Prestao sam da treniram bilo šta sa dvaestri, pa sam se stoga udebljo 30 kila.

ne znam sad da l se i to računa al završila sam nižu muzičku-celu:)imam čak i neke nagrade..

Računa se, normalno da se računa! Još ako je na Republičkom jebenom...:))))

Svidela mi se gonzova priča. Možda si, brate, mogao da postaneš do jaja fudbaler da te ćale nije zavrnuo. Jebiga.

Svidela mi se gonzova priča. Možda si, brate, mogao da postaneš do jaja fudbaler da te ćale nije zavrnuo. Jebiga.

Možda Prof, iako je mene intresovalo samo da branim. Kući sam dolazio sav zelen od bacanja po travi. Voleo sam to više nego 'leba da jedem. :)

Znači ja sam jedini koji nit je ikad išta trenirao, nit je išo na tečajeve i kurseve?
I što folklor? Što ne igrate kolo ko ljudi?

Računa se, normalno da se računa! Još ako je na Republičkom jebenom...:))))

plasirala sam se nekoliko puta i na neka internacionalna..al naravno nisam imala kintu da idem:)

Što ne igrate kolo ko ljudi?

Tako se kolo, izgleda, ne igra. Moraš da poznaješ pokrete, jebene ritmove, tip oznojanosti šake saigrača u kolu, kurce-palce. Ne, stvarno je zajebano, kizo. Pa, svi znamo da cepamo dvojku i vijaču i tako to, al aj ti udri ako znaš neko vlaško kolce! Jebe kolko je dobro a ne znaš uopšte de se nalaziš većinu vremena!

Ja sam trenirao fucu za svoj grad oko 7 dina... :) batalio zbog loše organizacije i česte promene trenera, nažalost

česte promene trenera

Pa, kad ih nikad ne plaćaju, mučenike :)

Sažaljevam slučaj lololo :)))

Ne žalim ja zbog toga, to mene ne dotiče, i može da ide da se lomi gde hoće :P

Koji će mi matrak veština koju ne smem da koristim

Ma to je pacifisitčko sranje, ako si sposoban, kad te neko napadne, ili kad napadne nekog drugog, oleši stoku.

to je pacifisitčko sranje

Al se zato šibaju u filmovima sam tako lolol :)))

Фудбал пар мјесеци.
Кошарку пар мјесеци.
Фолклор годину и нешто.
Атлетику 3-4 године.
На теквандо ил' тако неки курац отишао један дан, нисам успио урадити шпагу, сморио се и напустио.
Ет'.