Prijava

Живо ме занима, од кога средњошколке копирају плаву косу, равне шишке, исцепане лоне, ер макс и остале реквизите које редовно фурају? И какво је ваше мишљење о духовној деградацији Србства?

од естрадних уметница и страних и домаћих, а онда копирају једне од других, ствара се оно класично помодарство, када носиш нешто јер ,,се носи" а не јер је добро теби. мислим да је добар део човечанства у некој врсти духовног опадања. а мислим да је то зато што је малте не плански урађено да се направи маса робота и радилица у модерном друштву како би били у служби главних да их тако назовем.

Од успешних курава.

ЕДИТ: и Ашок Мурти, дефинитивно.

од естрадних уметница и страних и домаћих, а онда копирају једне од других, ствара се оно класично помодарство, када носиш нешто јер ,,се носи" а не јер је добро теби.

Погоди га, ја редовно по превозу виђам гадуре, којима би много лепше стајали јелек, антерија и опанци него пирсинг у пупку, скупе патике и гардероба, и изнад свега соларијум.

мислим да је добар део човечанства у некој врсти духовног опадања. а мислим да је то зато што је малте не плански урађено да се направи маса робота и радилица у модерном друштву како би били у служби главних да их тако назовем.

Слажем се.

Све је почело са Јами...............................

ЕДИТ: и Ашок Мурти, дефинитивно.

Лололо

pa,otkad je folk počeo da se fura turbo i pevaljke da bivaju uzorima, plus opsednutos' telom sa zapada i silikoni trip, rijelitiji i ostalo, samo da začini celu priču i pogura. to se godinama krčkalo da bi kulminiralo u jedinstvenu mačkica-tigrica instalaciju.

Погоди га, ја редовно по превозу виђам гадуре, којима би много лепше стајали јелек, антерија и опанци него пирсинг у пупку, скупе патике и гардероба, и изнад свега соларијум.

Да... просто невероватно... оне буквално саме себе униште... познајем неке клинке, и сад кад су биле млађе сећам их се да их човек прогнозира као добре пичке да могу да постану, и онда се уништи... на пример: била једна клинка онако природна тамно смеђа коса... бела кожа, а чистак, плаве чио, сва природна, онако здрава.... кад видим ти ја њу касније, аууу она се унаказила... соларијумчином уништила белу глатку кожу, изгледа ко са опекотинама, косу у неку циганску јарко жуту боју, уништи ону своју лепу природну... носи неки розе ер макс... ма да ти се згади... сама себе због тог утицаја околине скења...

А ко је оригинални пропагатор црних фармерки, мајица са принтовима бендова и старки/мартинки? Исте су по том питању и металике и фенсерке, само што фенсерки има много више па су уочљивије.

pa,otkad je folk počeo da se fura turbo i pevaljke da bivaju uzorima, plus opsednutos' telom sa zapada i silikoni trip, rijelitiji i ostalo, samo da začini celu priču i pogura. to se godinama krčkalo da bi kulminiralo u jedinstvenu mačkica-tigrica instalaciju.

Треба једноставно увести екстремне порезе на турбо фолк, да видим јел би онда неко певао го или чачкао нос по насловници Скандала.

Да... просто невероватно... оне буквално саме себе униште... познајем неке клинке, и сад кад су биле млађе сећам их се да их човек прогнозира као добре пичке да могу да постану, и онда се уништи... на пример: била једна клинка онако природна тамно смеђа коса... бела кожа, а чистак, плаве чио, сва природна, онако здрава.... кад видим ти ја њу касније, аууу она се унаказила... соларијумчином уништила белу глатку кожу, изгледа ко са опекотинама, косу у неку циганску јарко жуту боју, уништи ону своју лепу природну... носи неки розе ер макс... ма да ти се згади... сама себе због тог утицаја околине скења...

Катастрофа стварно. Најгоре је што она мисли да јој је то лепо.

да... мисли као у тренду је, боља је пичка... греота...

А ко је оригинални пропагатор црних фармерки, мајица са принтовима бендова и старки/мартинки? Исте су по том питању и металике и фенсерке, само што фенсерки има много више па су уочљивије.

Овде се не ради о металцима, наслов ти то јасно говори.

Mene nervira kada na ulici vidim devojku koja bas ima lepo telo i lepo lice a natrpa sminke na sebe toliko da se samo nazire da je zenskog pola i ljudskog roda.
I koji kurac vise sa tim lozenjem da su i one huliganke i kojecega.
"NUSKNVP" i tako to... Jadno!

Повлачим јасну паралелу. Фазон је само што је неко металика па му се гади што су сви копи пејстовани, а неко је фенсер па му се гади што сви фурају старке нпр. Свака субкултура има одређена "начела" по којима се људи воде и препознају. Те приче о облачењу, максовима и блајханим косама треба доставимо за тинејџере и средњошколце. Тад је то актуелно да не кажем пресудно у животима малених тинејџера.

I koji kurac vise sa tim lozenjem da su i one huliganke i kojecega.
"NUSKNVP" i tako to... Jadno!

За то хулиганисање треба окривити олош и пропалитете инфилтриране у редове навијача, који имају статус "алфа мужјака." Па тако и оне, прате алфа мужјака. Људи су у суштини јако мало одмакли од шимпанзи.

Људи су у суштини јако мало одмакли од шимпанзи.

Није океј према шимпанзама.

Те приче о облачењу, максовима и блајханим косама треба доставимо за тинејџере и средњошколце. Тад је то актуелно да не кажем пресудно у животима малених тинејџера.

Јесте, ал мене је само занимало ко је покренуо ту моду, не прозивање ко шта носи и како. Мада се мора признати да јако ружно и просто изгледа.

од естрадних уметница и страних и домаћих, а онда копирају једне од других, ствара се оно класично помодарство, када носиш нешто јер ,,се носи" а не јер је добро теби. мислим да је добар део човечанства у некој врсти духовног опадања. а мислим да је то зато што је малте не плански урађено да се направи маса робота и радилица у модерном друштву како би били у служби главних да их тако назовем.

Oво.

Није океј према шимпанзама.

Амебе? Х)

Mogao je naslov biti "Air maks vs. Duhovna degradacija Srbstva". Ovako sam ušla na temu misleći da se priča isključivo o modi.
Ono čega nema nije ni degradirano, a problem nije u samostojećim šiškama već u samostojećim glavama. Ako one imaju znanje o tome koji su solarijumi najbolji, a koje sredstvo najjače ukrućuje šiške, i pri tom, to znanje uspešno primene, su svakako korisnija bića za ovo društvo od onih koji nemaju ideju kako da očuvaju Srbstvo osim kroz kritiku i napad. Tako da: znanje+primena=lep izgled Srbina i SrBkinje.