Prijava

Zatvor je idealno mesto za sklapanje novih prijateljstava, razgovor, razmenu iskustava i učenje.

Tako je bilo odvajkada i to je ono što u prvom redu i obesmišljava "popravnu" ulogu te takve kazne. Niko se nikada nije vratio iz zatvora kao bolji i uzorniji građanin, nego samo kao opasniji, namazaniji i bolje organizovan kriminalac.

Ja bih organizovao svoje dane upravo tako, isto kao i 99% zatvorenika...u upoznavanjima, učenju, razmeni iskustava i sl.
To je najzanimljivije, a i jedino realno u tim uslovima.

Хахаха, бокте, ви би ладно да ''планирате'' свој дан у затвору.
Нема тамо планирања, само преживљавање. Распоред иде отприлике овако некако:

6:00 - Устајање и спремање ћелије.
6:30 - 7:30 -Доручак
8:00 - 9:00 - Шетња у дворишту.
У 9 враћање у ћелију, у којој се блеји до 10:00, након чега иде 2 сата на пољани. Ту се или игра фудбал, или баскет, или неки тренинг. Можеш и само да шеташ, али то скоро нико не ради. У 12 на туширање, па ручак, па поново блејање у ћелији до неких 16:00, након чега иду неке корисне активности (које су обавезне).
Тако нешто, има још нешто сигурно што сам прескочио, јбг, забораван сам човек :)

Ја контам да би' сваки јебени дан радио 'иљаде склекова и тих срања... вероватно би написао књигу о мом животу пре уласка у ћузу... читао бих и такоц... :)