Prijava

Tema koja vuce korene iz definicije http://vukajlija.com/a-jesi-ikad/95539. Sve sto ovde treba da radite jeste da pitate one koji ce postovati ispod vas da li su uradili ili im se dogodilo nesto blesavo i nesvakidasnje, sto se dogodilo vama. Trudite se da budete iskreni. Kasnije mozete i da kenjate malo. :)

Pa da pocnem... Je l' neko nekada ispao iz autobusa u pokretu, kroz prozor, na sred raskrsnice?

Ne,ali sam spao sa stolice kod srednjih vrata kad je zakočio vozač. Pošto nije bilo onog lima kod nogu, odero sam leđa na stepenište.

PSV nisi postavio pitanje..
evo ja ću
da li se nekad neko ispovraćeo po tebi?

Fala Bogu, nije. :)

Da li si se ikad ispovraćao po nekome?

Ja mislim da jesam :)

Da li ste se nekad toliko napili na nekoj svadbi da ste otisli da pišate u kuhinju restorana, umesto u WC?

Ne

Da li si se nekad izgubio u šumi?

ja jesam kad sam bila mala

da li ste nekad ostali bez "prebijenog dinara" a da ste bili sami, bez prijatelja i to ne u svojoj državi?

zapamtite, svako postavlljeno pitanje znači da je iz ličnog iskustva!

Nisam. :)

Da li si ikad ostao ispaljen od strane drugara za prenociste u drugom gradu i prespavao na klupi pokriven novinama? Da napomenem da je bila noc 29.12., sto ce reci, temperatura dosta u minusu. :)

nisam

da li ste nekad prenoćili u tuđem stanu, a da ne znate vlasnike istog, a koferi sa stvarima vam bili u nekom drugom stanu, takođe nemate pojma gde ni kod koga

ps ono što se meni dešavalo u životu, mislim da nije nikome:)

кад боље размислим, да :)

да ли сте некад спавали на улици, на тротоару или пак у јендеку?

Spavao sam međ' izviđačima...

Da li ste se ikada toliko plašili da vršite nuždu u prirodi da sedam dana za redom imali samosvesni zatvor ?

Ne, ja nuždim đe stignem.

Jesi li ikad jeo/la govna od koza?

Ne
Ti si jeo govna od koze??? o.O xD

Da li ste ikad okrenuli glavu(niste gledali) i overili se o neku banderu,coveka ili saobracajni znak?

Jesam. Nije to ništa strašno ako ne trčiš.

Da li ste ikada ustali, spremili se, krenuli iz kuće na posao/u školu (sve što se radi i mora se od sabajle) i sve bi bilo u redu da niste to obavili sat vremena RANIJE?

Jesam, nekoliko puta.

Dali ste ikad povrachali u chizmu, koju je vasha komshinica kupila bash tog dana s` namerom da je nosi na maturu? :(

ja jesam! doduse, nije kupila za maturu, vec za svadbu, al to je valjda isto? :D

radio nesto od gore navedenog...xD
Da li ste ikad jurili 2 rotvajlera umesto da od njih bezite, mrtvi pijani u 2 nocu i jos pri tom lajali na njih???

Ne,nisu bili rotvajleri u pitanju.
Da li ste ikad bacali peglu na sred Knez Mihajlove,po danu naravno?