Prijava

Вагинални прдежи, сад се сетио тога.

picoprd, kako je to meni smiješno, nije mi ono gadno ili šta već, nego onako, blentavo :)

Eklipso, jel bilo jebačine a da ti nisi krv pustila? XD

Jes', ja se presmijem tu uvijek, samo čuješ pff a ja se odvalim smijat' hahahahahah

Дал је смешно не знам ал оћу да се хвали својим искуствима. Била једна што волела грубо, да је шамарају, ал сад се занела па тражила да је ударам. Не волим та срања, пустим е да набијам жено! Ал онако невољно сам је опалио пар пута и последњи ударац је био нокаут! Поврати се и тражи опет, ту чика Лаки навуче панталоне и оде.

Je l' to ona koja sad ima 13 godina? lololo

@ L@ki, te hardkor tepnjave žene traže samo onima kojima je mali, pa ne boli ništa dok ulazi, a one navikle da stenju. Pričali mi neki ženski ljudi...

@ L@ki, te hardkor tepnjave žene traže samo onima kojima je mali, pa ne boli ništa dok ulazi, a one navikle da stenju. Pričali mi neki ženski ljudi...

Auuu..
Teske reci..

Ололо, не, ово је била нека циганка-гастарбајтерка-курва од 18 дина.

нина ај не лупетај, мени цуре стално траже да их гушим што китом што шаком о врат и неће да престанем док не исколаче очи. тако да женка воли хардкор осећај немоћи

L@ki jebe pa onesvescuje!

Pa da, to sam bila ja, zato ti i kažem. :)

@ L@ki, te hardkor tepnjave žene traže samo onima kojima je mali, pa ne boli ništa dok ulazi, a one navikle da stenju. Pričali mi neki ženski ljudi...

Онда ћу да идем на неку операцију да ми пресаде Бобана од понија, тад неће да ме тера да бијем!11

Eh, da ne serem previše na rođenoj temi... Sledi najgluplje muško pitanje u istoriji seksa "Kako je bilo?" i odgovor "Kol'ko se sećam, bio si prisutan taman koliko i ja." Ovo nije smešno, ovo je žalosno. :)

Ma, nije nego svi imate mali i kraj tački. Al' nema veze, žene ionako najviše vole ljubav, odma' iza španskih i turskih serija...

јесте, то је природа ствари, готиве женке ту немоћ, много је добро описао то неко на тарзанији не могу да се сетим ко, ако неко зна нек окачи

Ja nisam jebo. Zato neam nikakve provale.

Sale, ne seri da ni na internetu nisi jebo! Brinem se za tebe...