Prijava

Htedoh samo na brzaka da podelim iskustvo sa ovim pederima i licimurima...
Koristim vip mrezu vec 4 godine i dodje vreme da jos jednom produzim ugovor i uzmem recimo novi telefon i taman uleti ova promocija ko budali samar.
Lepo odlucim koju cu tarifu, koji telefon, odem tamo, kad ono ceka me niko drugi nego kurcina!
Promocija je samo za nove korisnike, tzv. preletace, a mi koji smo od tih 5 godina, 4 godine uredno placali i ovo ono, mozemo samo da prihvatimo ono sto stoji u tekstu...

Eto, prod'o si se za promociju, još su te i prejebali...

и ти си за ово отварао тему? ау синак.
но, која је промоција у питању, дај појашњење или неки линк, лололо

ДРЖАВА ДУРАДИ НЕШТО

Тако ти и треба, ђедови се толико борили да се ослободимо Бечких освајача и душмана а ти им сад користиш њихову империјалистичку мрежу... Пих!

Gde god da odeš, eto je kurčina iza ćoška da te srdačno pozdravi.
Gledam akcije, android telefoni, mese pogaču i zavijaju sarme, za samo jedan dinar.
Odeš tamo, kad ono; pa da gospodine, jedan dinar sada a svaki mesec, sledeće dve godine po sedam iljada. E! Ali dobijate ovu fensi futrolu i privezak! Vidite, ima i cirkone!
Mršupičkumaterinu!
Uzeću sa Kosova telefon za 200e.

Imam VIP-ov net, duga priča...dođe mi da se besim!

promocija se vrti 0-24 na tv, evo videh malopre i reklamu ovde na vuki pa reko daj da se ljudi ne zajebu...
http://www.vipmobile.rs/privatni/postpaid/promocije/5-godina-vipa---50-uredjaja-u-posebnoj-ponudi.1776.html

@SnobIvanKenjoBi, realno se nisam prodo, ionako sam hteo da uzmem neki ugovor opet, samo su me sad odvratili od sve te price

ДРЖАВА ДУРАДИ НЕШТО

Drzava, nego sta! :D

Imam VIP-ov net, duga priča...dođe mi da se besim!

golo govno, imao 3 meseca i reko cozdra

ДРЖАВА ДУРАДИ НЕШТО

HAHAHHAHA

Ja bio 2 god kod MTS-a, i evo sad ponovo otisao i priznali mi promociju.
Onaj zvezdin fon placam 3 meseca po dinar.

http://www.mts.telekom.rs/index.php/zte-racer-ii.html

Šta mislite o ovom telefonu, sa sve ovim paketom: mt:s Kontrola troškova 500

? Je l' ima neko iskustva sa istim? Razmišljam duzmem.