Prijava

Durant pička, ovo me podseća na ono kad je Lebron otišao tati Vejdu na noge da mu ovaj pokaže kako se osvaja prsten.

Legitimno, ako neko zasluzuje titulu to je Durant.

ćaću 8 miliona od filadelfije, bogut završava posao sa dalasom

A ko će biti centar GSW kad Bogut ode, Ezeli? :D uostalom ko da je bitno... small ball Durant 4 a Drejmond 5 i samo polivaj

Usraće se Durantula tamo, zapamtite ovaj post.

Hahaha, ovo je u rangu mustafinog oprostite mi moju ružnu prošlost.

U rangu Lovernjovog "grobari, vidimo se na cetvrtom mecu".

ko ostaje u čikagu? :(

koji ce kurac oladipo u oklahomi, sad imaju fazon dva vestbruka.
kolki su njima porezi tamo na ove plate?
lebron je jedini igrac u ligi koji maltene sam moze da dovede u finale bilo koji tim....da ode u minesotu igro bi finale sigurno

Vrlo izvjesno je da će Oklahoma trejdati Westbrooka, neke lokacije koje se spominju su Spursi,Cleveland i Lakersi

Ал' би било јако да пређе у СА и да одмах узму титулу.

Bilo bi jako da pređe u klivlend i uzme u ponovljenom finalu titulu. Duranteli ispred nosa. To bi jako bilo.

Vejd bio u Lebrovom privatnom avionu s njim i Gazdom Klivlenda, dal se do sprema odgovor na prelazak Durenta

GSW hoće Rej Alena na veteranski minimum

Само Вестбрук да не дође у Кливленд. Ирвинг можда није бољи играч, али боље функционише са Леброном. Са Вестбруком би се отимао за лопту. Дај Вејда да се испишају по Голден Стејту.

ne moze wade u CLE zbog cap spacea ni u miami (sem ako ne treduju nekog) sad trazi 50$ mil za dve sezone..

Vejd bio u Lebrovom privatnom avionu s njim i Gazdom Klivlenda, dal se do sprema odgovor na prelazak Durenta

da