Prijava

Možda Lebron prihvati da mu se skreše plata da bi mogao opet da se upari sa dobrim prijateljem, al teško mi je da verujem da to može da se desi

pre ce oni da prihvate da plate penale zbog probijanja seleri kepa

napravice oni mesta, ne sekiram se ja za njih. ubedjen sam da dolazi i da ce popisati ove pajsere

Imate na sk3 italijane sa hrvatima, ako nekog zanima

"Dirk gets to do what Dirk wants," Mavericks owner Mark Cuban said during a public appearance in June. "Period. End of story.

"I told him the other day: If Dirk wants to be the head coach, we'll move Rick (Carlisle) over a little bit. Dirk's done so much for this franchise, he's earned that opportunity."

Dirk produžio još dve godine s Dalasom, Kjuban najveći gospodin u NBA

dejvid vest u gsw-u, pa lol. bobo dijao trejdovan u jutu, tako da je sas ostao sa pau/lma/boban/boner rotacijom. nadamo se još jednoj sezoni od dankana

juta napravila bruka tim

Vejd u Čikagu, oko 50 milki za 2 sezone. GSW laganini do titule.

Kobi baš nenaspavano deluje, sve mu oči krvave

da li je ovo moguce sto se dogadja

bobi u jebenom detroitu :D ima li kraja ovoj farsi za ljude koji zivimo od ovoga

jel realno da bobi dobije samo 1,5 godisnje, a mozgov 14 mil? sto skrnave bobija tako?
jbg, sad ce proci tamo ko milicic...

Kakvih 1,5 miliona, dobio je 21 milion za tri sezone, sasvim dobar ugovor.

https://twitter.com/MiskoRaznatovic/status/751064276203339777

Uvedeni novi semafori od strane Tissota!!!!!!

svaka čast tisotu, naježio sam se

3 sezone, pretpostavljam da je formula 5.9 - 5.9 - 9.5
e sad, pitanje je koliko će da igra, ako se sećam, bejns je ove sezone imao dobru minutažu, ali je ostalo sve odlazilo na dramonda

33 dramond
15 bejns

taj neki princip. dramond sigurno može da ima samo više minuta sledeće sezone, a da li će boban da uzme mesto bejnsu, da li će da dele minutažu ili će da dudla kurac na klupi kao u sas-u, to već ne znam. a prilično sam siguran da i njega jedno kinta interesuje tako da koga boli kurac