Prijava

da li se vi brijete oko predela pupoljka takozvanog?

inače baš su debili iz bostona slažem se

Odlično je ovo za Boston. S Tomasom ne bi mogli daleko da doguraju a tražio bi max posle ove godine, bio im je samo teret. Sad je bio trenutak da ga uvaljaju.Na trojci puni, mogu da daju Kraudera. A dobijaju superstara šampionskog igrača

ja msm da ce pusiti mlatoni bos isto jer imaju kratku klupu

sa tek vidim da su doveli bejnsa iz detroita al opet nemaju centra jebenog, ne bi zizic tu bio neko mudo al sta ce da rade sad da govnjaju bejnsa i horforda opet

Pa dobro nije malo dogurati do finala konferencije, al ajzea nije igrac s kojim mozes da pomislis na titulu slazem se, iako mi je gotivno malo gowno. A Krauder kao i Ferid su mi ogavni, verovatno jer su isti majmuni

u kom ce to aspektu irving da poboljsa igru bostona jedino sto je radio je da je trpao poene isto sto je radio i thomas ka plej

boston je ustupio i pika prve runde koji će biti top 10 pik sledeće godine, a biće jakog drafta sledeće godine

a na sfu u klivlednu imas lebrona a u bostonu npr imas haywarda koji isto nista drugo ne radi sem sto ubaciju nema nigde perifernih statsa

Кавси су боље прошли због Бруклиновог пика и јер Жижић може баш добра играчина да буде, ал' све стране су добиле шта су хтеле.... Бостон сад има простор и за развој Тејтума, а и Џејлена Брауна од прошле сезоне....
И немој да се зајебавамо да Ајзеја није играчина и да је Ирвинг не знам ни ја колико бољи од њега (к'о да се пореде Вестбрук и Калдерон), топ 5 МВП кандидат прошле сезоне, 28 поена по мечу, лик је наставио да напредује из сезоне у сезону и Кавси би једино прошли боље да су добили Бледсоа и Џорџа још пре (трејд који се помињао Ирвинг и Фрај/Шамперт у Финикс, Бледсо и пик 4. рунде у Кавсе и Кавси пошаљу пика у Индијану за џорџа).... Сад Кавсима једино остаје да се реше Шамперта и Фраја....

https://youtu.be/FWJ0qfk-H_s?t=1m11s

1:11 bertans zakucava, overi lika sa klupe:D

Drug juče sreo Karija u Parizu, muda će svoja da pojede što se nije slikao haha

Valjda se povredio IT i propao trejd lololo

Hajmo zaboraviti malo na stefa smrdu karija i raselovo budzenje tripl-dablova
https://youtu.be/gT6bV7rSdC0

Burazer, gledao sam ga kad god sam mogao ove(prosle) sezone ili prangija za tri ili ide na kucanje xd

Kad imam sat vremena slobodnog, odgledam onaj klip sa 100 zakucavanja 6 puta.