Prijava

u stvari sad mislim da osvaja pobednik zapadne konferencije, a to će biti klipersi / dalas / konjušar

Ne znam iskreno kako će Klipersi izbaciti Dalas, to će ići baš teško. Ne mogu da zaustave Irvinga i Luku, ova dvojica prave sebi šuteve, drugi šuteri su dobri, jaki su u reketu i odbrani...Jednom rečju opasno dobar tim. A i naložiće se ova dvojica ko magarci da prođu dalje, Luka baš voli da igra protiv njih. Mogu do finala konferencije lagano.

istina, i ja više pikiram dalas. nekako klipersi su kompaktan tim ali tremaši veliki, sem lenarda

E da ne znam koliko su ljudi ispratili, ali Silver i nba su od skoro drastično sasekli faulove i bacanja, nema više mekih prekršaja i to, što se vidi baš po krajnjim rezultatima. Embid i Harden propo.

I ovaj klinac je prezanimljiv već sad, a po svemu sudeći tek će da bude dobar

https://www.youtube.com/watch?v=8ErgX1qZi7g

Kako se denver usrao u život sebi ovim porazom od sparsa, ispustili 20+. Sad su treći.

Vembajama dao 17p za 3min lol

Sad će dončić mvp da bude.

neozbiljan tim nemaju mentalitet pravog šampiona možda i najgori šampioni ikada, ovakve stvari im se prečesto dešavaju

znaš kad bi majkl džefri džordan dopustio da ga pobedi poslednji tim konferencije da mu ugrozi prvo mesto i prednost domaćeg terena u plejofu

nikad pa ni tad

doduše barem ako ostane ovako izbegavaju lebitcha i golden stejt u prvoj rundi

I idu na Pelikane kojima se Ingram vraća iz povrede, a Zajon se takođe malko skrljao preksinoć. Možda kalkulišu.

Ne mož ono da se kalkuliše, uvalili im spursi dvojku pred kraj.

I to iz nekog juro stepa, nije bio lak koš.

Ali ako mogu da biraju, bolje pelikansi svakako. Ovi drugi mogu da se povampire.

Može onaj čovekoliki troglodit da šutne nekoga u muda, gurne mu prst u oko itd. a Lebrona su gurali i prošle godine, protiv gsw uspešno, protiv nageca bezuspešno. Mada ispadaju jedni ili drugi, moraju Sansi da prođu dalje.

Majkl Meloun svake godine glumi mastermajnda sa kalkulisanjem na kraju sezone tako da me ovaj poraz ne cudi.
Mada razumijem da je lakse igrati protiv pelikana nego lebrona i sudija

S jedne strane da, ali opet, prvi ide na osmog, a osmi mora odigra dve utakmice u tom plej inu, što je 3-4-5 dana patnje i tenzije, dok prvi bleji i uživa. Mada Mari i Gordon su odmorili, nisu igrali par dana bili.

da sasekli faulove znaš šta se sad dešava

JOŠ VIŠE ŠUTIRAJU TROJKE

prezanimljiva liga, bolje da gledam turnire u NBA 2K

jedva čekam da boston čoukuje u plejofu, jedva jedva čekam. a navijam za boston čitav život. ali ne mogu onog tejtuma da gledam više u tom timu nabijem ga na kurac

Opusteno poslace tejtum poruku kobiju prije svake tekme i bice sve ok

Aste se primili stae jel krece plejof

tingus pingus je igrač koji im je falio

celtics in 16