Prijava

Danas sve tekme u europskom terminu. Od 19h krijeće ludilo.

15 tekmi od 19h do 21:30h

I naravno, još nisam zalečio rane od kad je dončić sa slovenijom uzeo ono evropsko. Nadao sam se da neće uspeti u NBA onako debeo, uspeo je.

U hiljdu maraka da uzima prsten nabijem ga baš..

Dalas popravio odbranu jako posle trejda, ali da mogu da dobiju 4 serije ne znam baš. Na koga idu ako prođu Kliperse?

konjušarska botina po svemu sudeći ide na finix

verovatno i najgori mogući mečap ali jebiga that's just the way she goes

sometimes she goes sometimes she doesn't, she didn't go, that's the way she goes

ma dobiće finiks kakav finiks

phoenix penis

Ala se sad češu tamo u Minesoti po glavi svi redom garant, 82 utakmice truda i maltretiranja da bi na kraju zajebali i otišli na Finiks. To ima da pršti sve u 16. Denver dobro prošao ipak, dok se ne reši ko sve ide dalje imaće nekih 10+ dana za odmor i bleju.

Na istoku će plej in biti prezanimljiv, Siksersi otišli na Hit haha

neću moći da gledam plej in rano se budim tih dana a djeluje da će da pršti, šteta :(

Šta znači ipak nije penix nego lebron ili zion

dobro je iskr

Kako nije, nikad ne znaš kad će GSW da se povampiri, a i ne leže im nikako. Lejkersi negde ista ekipa ko prošle sezone, mada voleo bih da prođu Kingsi i Pelikani, pa šta god kako god. Kraći je ipak odmor, za nekih 5 dana bi trebalo da krenu da igraju, možda 6-7. Što je super skroz, Mari odmorio, Gordon odmorio, MPJ u dobroj formi, klupa deluje dosta naloženo, svi zdravi čini mi se. Dobro je to sve.

Je l' potpisao podršku za beogradske izbore?

jednom kad potpiše dao je doživotnu

jednom kad potpiše dao je doživotnu

Već je dvaput.

veci je greh sto reklamira kladionice ubazda jedna

banke da ne pricam

pa govno laloško samo o parama misli kao i svi laloši. jedini gori od srbijanaca. ali volim ga kao igrača jbg i ostatak ekipe je prilično gotivan, onaj mali braun je potcenjen dosta

Morace mu se oprostiti pred pariz kakva god ubazda da je u pitanju valda smo toliko ljudi

Večeras kreće plej in zapada.

Denver i Oklahoma lagano mogu na Lejkerse i Golden Stejt.

Mada i Sakramento i Pelikansi nisu laganica.

Mislim da odavno ujednačenije nije bilo.

Ono, prvo kolo Dalas protiv Klipersa. Tu će da pršti.