Prijava

Leb mu, više kapiram S&M, nego fut fetiš.

To su dva lica iste stvari. Kako da potčinjena osoba iskaže svoju potčinjenost bez posvećivanja pažnje stopalima osobe kojoj je potčinjena?

HAHHAHA SEDPLAS JEBE U OCNU SUPLJINU

šta je kod tebe?

Ја сам фина. :P

To su dva lica iste stvari. Kako da potčinjena osoba iskaže svoju potčinjenost bez posvećivanja pažnje stopalima osobe kojoj je potčinjena?

Нисам гледала на то тако психолошки, јер ми превише блесаво. Стопала.

Седе, да спремамо неку овчицу? :)

Evo za vas sa fut fetisom braca japanci napravili izum

još nešto iz japanske kuhinje boleština jbt :D, fuj u pm.

Седе, да спремамо неку овчицу? :)

mislim da to nije za ovu temu, jer to i nije fetis. to je ko da neko kaze da ima fetis na zene lolo

HAHHAHA SEDPLAS JEBE U OCNU SUPLJINU

od sedplasa je uzrečica "izbijem ti kurcem oko", ili kako to veš bješe :D

И то што кажеш. Седе, да спремамо неку овчицу са ПРЕЛЕПИМ ПАПЦИМА?

izvini C60, tek sada vidim da si žensko :)

c60 bre, ne pratis, sa lijepim ocima!

pa futfetiš je dobar za žene, gdje ćete inače naći muškarca koji vam rado masira stopala :D

Anarchyst
Kosa...

Kad smo vec kod kose, jedan lik u osnovnoj prosao jednoj devojci kurcem kroz kosu u ucionici na odmoru... Valjda mu se svidjala...

od sedplasa je uzrečica "izbijem ti kurcem oko", ili kako to veš bješe :D

ma jok, ja sam njezan lolo

znam i za te što svršavaju po kosi, ali nađi takvu djevojku koja će ti dati da pokvariš njoj frizuru :D

Nemam nekih fetiša, ali mogao bih navesti ova dva: 1. mora biti visoka i malo krupnija jer mi je stvarno šuntavo biti sa malom ženom, 2. mora imati list promera k'o sulunar od Smederevca jer mi je veoma gadno kad vidim dole nožice k'o štapiće. Za primer ovako nešto.
http://1.bp.blogspot.com/_p18PR-OlDsE/TG6GOdrn_qI/AAAAAAAABPk/jcby-89yFcQ/s1600/her+calves+muscle+woman+female+strong+huge+big+nice+hot+girl+legs+calf+heels+sexy+nylon+athletic+shapely+5.jpg

Змаје, навикла, опуштено. Седе, да се јавиш, ја знам да ти више волеш папак! Курац ће се јавит кад је банован. Ови Јапанци, јеботе, нисам морала то да видим.

Знам једног што воли да ђевојка има чарапе у кревету. Рачуна се у фетиш? Ал' оне обичне, домаћинске, право чарапе.

Al duga negovana kosa, ne uopsteno :)

Kad smo vec kod kose, jedan lik u osnovnoj prosao jednoj devojci kurcem kroz kosu u ucionici na odmoru... Valjda mu se svidjala...

vadi kurac na odmoru, ahahahahaha

mora imati list promera k'o sulunar od Smedervca jer mi je veoma gadno kad vidim dole nožice k'o štapiće. Za primer ovako nešto.

i to kod tebe zanimljivo bogami.