Prijava

Длакава пичка, стрије, гљивице, усирене танге.

Волим диптроут и то не онај класичан, него гаг, запушавање носа руком и уопште цимање. Готивим кад те удара и одгурује бутине да престанеш и после буде у фазону "који ти је, оћеш да ме угушиш". Везано за гаг, најјача ми је поза кад легне на леђа и пусти главу ван кревета/гарнитуре и онда можеш да видиш како јој се помера грло кад убодеш.
Друга ствар је секс на јавном месту са тенденцијом да има људи и да могу да те провале, не да си у шуми у 3 ујутру. Пошто то нисам пуно практиковао не знам да ли то спада само у сферу сексуалног истраживања
Додао бих и везивање и прљаве речи, с времена на време као разбијање монотоније, ал су те ствари ваљда постале нормалне.

Шта, све исто лоло

А шта је фетиш?

Fetis(kod tebe, da bih ti plasticno objasnio) je sto volis da nosim gas masku iz drugog sv rata dok mi pljugas

попушим ти га мало џукело

Редхед брее

jednom kad sam dugo imao istu devojku, pa seks počeo da postaje čamotinjav, imao sam i neku dilersku nokiu 3310. i dosetim se: legne ona i igra zmiju na nokii, ja na nju i jebem je iz sve snage u nadi da ima što manji skor.posle ja legnem i igram zmiju a ona gore i kida se da bi imao što manje. (i tad je isto jebem) uglavnom ona pobedjivala. pokusao sam to i kasnije sa nekim devojkama, ali nisu bile za, nažalost, samo mi fetiš osta. de si sad leptirice moja? :'(

Bondage-vezivanje, lepo je imati potpunu kontrolu nad nekim. Može i malo S&M uz to, ali ništa ekstremno, vruć vosak i po dupetu malo recimo, oni kostimi, tamnice, spreve i pičke materine ne.

ovu istu sam tako jednom vezao kaišima za krevet i odjednom počne se smeje, ja je pitam šta ti je ona kaže: mogu da izvučem ruku. i izvuče ruku i udari mi šamar i još više počne da se smeje. a smejala se nekako najsladje na svetu. de se seti sad za nju u pičku materinu :(

a smejala se nekako najsladje na svetu. de se seti sad za nju u pičku materinu :(

E, mislim da je znam! Izvini...

ma nista, znam je i ja. izvini i ti

da obuče minjak bez gaća, a da to ne najavi da će uraditi