Prijava

Само сам једном био у немогућности да спавам, и тада сам узео даљински, упалио тв, навио га да се сам угаси и гледао најдосаднији канал који сам могао да нађем. Даљински сам бацио у други крај собе је сам знао да би ме мрзело да идем по њега

U skorije vreme pelinkovac mi je postao uspavljivac.To i domaca,jedine jake stvari koje mogu da me obore u san,san koji me resava svih ovih jebenih problema i sumornosti ovog jebenog zivota.

trazim njemu da me uspava. Ili malo placem. vrlo proverena metoda

počnema da se prisjećam nekih bezveznih stvari koje su me nekako blago obradovale, malo nasmijale ili u krajnjem slučaju ostavile ravnodušnom a koje sam eto zapamtila, kao što su npr: drvo na parkingu ispred tržnog centra, nečiji neuobičajen izraz lica, neki zanimljivi ljudi koje sam vidjela, čula...neki komentari, psi lutalice, džidžabidže po tezgama...i ni na čemu se ne zadržavam dugo, pustim da mi te stvari prolijeću kroz glavu dok ne zaspim...

Последње две недеље сам ухватио себе како редовно пуштам на компу Ундиспутед 3 од дела са почетком турнира и онда као гледам и када видим да више не знам шта се дешава гасим комп на дугме враћам се у кревет и вероватно истог тренутка заспим.
"Ундиспутед 3" моја успаванка.

Ја одиграм неку игрицу на телефону... и то углавном неку којој је за играње потребан један тастер и онда тако дрндам тај тастер док не закуцам... тако да то је то!

Dosadna Vukajlija, dve epizode Simpsonovih, pasijans na telefonu.
Nema da omane.

Ležim, blejim u plafon i razmišljam. Uspeva.