Prijava

Badi - Pas košarkaš

Neverovatan film. Pas ubacuje loptu u koš i član je košarkaške ekipe. U vreme snimanja filma nije bila toliko razvijena 3D tehnologija tako da je pas PRAVI. Ok, sad će neko možda reći da on ne ubacuje stvarno loptu već ga puste da je udari njuškom a zatim u vezanom kadru lopta prolazi kroz obruč koju je bacio čovek, međutim nije ni to slučaj. Kadriranje je tako odrađeno da se jasno vidi da pas (glavni glumac) udara (baca) loptu, ona pravi luk i ulazi u koš. Poen za domaće. Neću da kažem da li je Badijev tim pobedio na kraju, pogledajte, samo ću otkriti jedan detalj -Bilo je neizvesno do samog kraja.

Gluma je odlična (vrlo realno odrađena karakterizacija likova, studiozno i koncizno)
Režija na najvišem nivou.
Produkcija A.
Ocena 9.5/10

ja sam gled'o majmuna kako vozi skejt,igra hokej i skija.pravi majmun.taj dzukac samo pika basket.

prestige sam gledao neki dan i nije mi nesto

Das upišem da mogu da nađem predloge, gledaju mi se ovih dana filmovi.

Jebote, msmojne taman hteo da napišem mašinista, aj reko da prelistam da vidim jel iko stavio sam mene kad ono medjutim :)

Može još:
Departed
Taxi Driver
I ovaj Ted je dobra zajebancija..
Dve Čadjave Dvocjevke i RocknRolla od Ričija.

smorka megatronka

Das upišem da mogu da nađem predloge, gledaju mi se ovih dana filmovi.

evo ti jedan po istinitoj priči... da viš kako se uči biohemija
nećeš se pokajati, obećavam, L&M... http://www.imdb.com/title/tt0104756/

aj preporučite neku dobru komediju, tako vam leba... nemoj samo neka tinejdžerska govna...
unapred fala

@bata gugi - Maratonci trče počasni krug, vrhčina

ae bre obre pa nemoj da me zajebavaš :)
odavno nisam gledao dobru komediju

Bila na RTS-u veceras dobra komedija.

Da li je neko napisao Beastmaster-a. Pederi ste ako niste, e.