Prijava

Bandere su i tu da se zapišavaju. Mile brate koliko imaš godina? Nemoguće da budeš toliko glup bez godina i godina vježbanja.

Миле, ако си неки трол морам ти признати да ти је трол глупљи од онога са чим је бурек што се качимо ми босанци. Ако ниси трол, молим све тролове да прихвате моје искрено извињење. Глуп си и тачка. Елем:

Да ли Срби преко Дрине стварно немају за кога другог да гласају већ свој глас бацају пред ноге оном чуду које изгледа, говори и понаша се ко међед? Зар је могуће да тамо још пали та шешељевско-младићевска реторика? Човек изгледа као карика која недостаје, нема ни харизму, бави се сумњивим пословима, поседује пола Српске. У чему је фазон, зашто гласају за њега? Зашто се он буни око састављања наше владе? На крају му је чак и испуњена жеља. Кога боли патка шта Додик мисли?

Тај међед, да нема његове егзистенције не би било ни ове западне "вјештачке творевине". Тај исти међед је способнији и интелигентнији него сви ваши улизани педерчићи који се извињавају свима редом, само је човјек из народа и зато га народ и воли.

Valsinarb90
http://media.tumblr.com/tumblr_lhnlm4Fmdz1qgb44h.gif
Kakav je ovo reakcionarni diskurs, kakve su ovo reakcionarne brige i anksioznosti. C, c, c.
A što se tiče lično Dodika = scumbag.

Особа која нема појма о стварима које се дешавају са наше стране Дрине није у ситуацији да коментарише ову појаву, поготово тим компликованим ријечима јер смо ми цитираћу једног аутора "вашљиви међеди са оне стране" не разумијемо те.

Чекајте људи, колико видим овде неки говоре како он јесте смрад и говедо али како је од Српске направио одвојену државу. Реците ми ово. Шта кажу ваши родитељи, бабе, деде, да ли су раније живели боље у оној старој Босни заједно са Муслиманима (намерно М велико у смислу народа, а не вероисповести, јер смо тако некад звали Бошњаке), где је Сарајево било пуно Срба, где је Сарајево било срце и душа Босне, главни град свих становника Босне? Или данас боље живе у разједињеној земљи где се не зна сутра да ли ће опет ратовати да би се неки други Додици издигли и зарадили?

Које црне Босне ? кад су Срби живјели у Сарајеву ? или је то неко приградско насеље било ? да ли је Додик уништио стару босну, јел Додик крив за рат. Превише потенцираш једну страну приче

Па Српске нема на мапама света, немају странци појма шта је то. Ви мислите да ће вам неко дозволити да будете независна држава, да будете једина етнички чиста земља изграђена на хиљадама мртвих људи које Младић носи на души? Па нико вам то неће дозволити. А и да вам дозволе, каква би то спрдња од државе била? Сутра би се клали по фудбалским утакмицама кад будете играли против Босне. Додик је једини председник на Балкану који се залаже за свађе и мржњу, док се сви други залажу за мир и сарадњу. Питајте бабе, деде и остале како је раније било, боље или горе него данас?

Нема ни Србије на мапа свијета, ми смо само територија које Америка још није освојила и поставила под своју власт. Хиљаде жрвтви на Младићевој души ? Опет потенцираш Сребреницу и једну страну приче. Какав си ти Србин (ако си уопште), по овоме Република Срспка је била изграђена на јадним муслиманским жртвама ? ПА ШТА СМО МИ, СУПЕРМЕНИ ДА ТРИ НАША ВОЈНИКА ПОБИЈУ СВЕ У СРЕБРЕНИЦИ ? наш нико није погинуо тад ? 3000 Срба који су издахнули у Сребреници нико не помиње ? супер, ајмо даље. Додик је једини политичар на Балкану који смије да каже оно што мисли јавно, ваљда зато што је међед. Сва срећа па су у околини цвјећке па анулирају наше "међедство".

аостајете за развијеном Европом бар 100 година. Треба вама један Тома који ће да вам покаже прави и једини пут, а то је сарадња и покоравање ЕУ и Америци, јединим силама у данашњем свету. Суочите се са реалношћу. Никада нећете бити држава, а ако желите рат, једино ћете сами најебати. Жалосно је што сте овде потврдили да је Додик слика и прилика Српске, да га гледате као просечног Србина из Босне, само способнијег. Страшно ако је најбољи од вас неки такав човек

Заостајемо са Европом која нас јебе задњих 200 година ? нека фала, нек' заостајемо. А твоје мишљење је ко говнурда.

Надам се да ви тролујете.

Надам се да ти тролујеш, иначе си г.... нећу да добијем бан, није мој налог.

Надам се да тролујеш али искрено, иначе особа која је Србин, да прихвати мишљење јебеног запада, то није здраво. Ако ниси Србин, то те оправдава донекле, али опет мишљење ти је тотално лоше, саслушајте некад другу страну приче, нисмо ми људи који су убили све муслимане и основали своју територију, сконтајте више.

И да није мало чудно да се ова тема активира баш кад је Годишњица тзв. "непостојећег геноцида" у Сребреници ?
Надам се да се друга половина налога неће наљутити на овом посту.

Нема разлога за тај речник мржње и нетолеранције. Кад се овако понашате преко интернета према некоме за кога мислите да је Бошњак или Европејац, могу да замислим како се тек уживо понашате. Очигледно вас се Бошњаци са разлогом плаше. Толико су Срби побили Муслимана и још сте кивни? Шта вам је, победили сте у рату, непријатељ је више страдао, добили сте своју "државу", имате институције, председника којег сте сами одабрали и кога овде хвалите и те како. Зашто сте онда толико љути, зашто вређате? Сад ми је јасно зашто је тамо Додик на власти. Јер на изборе излазе само такви попут вас, остали људи не смеју да искажу своје мишљење јер наилазе свакодневно на осуду остатка нације која мисли да је ово 19. век и да се "ваља клати с Турцима за слободу". Размислите мало зашто сви долазе у Федерацију, Хрватску, на крају крајева и Косово, а вас заобилазе. Због оваквог понашања управо, нико вас неће волети, нећете имати пријатеље у свету, нећете бити независни ако наставите овако. Ми Србијанци то знамо, већ смо прошли оно што ви пролазите, послушајте нас. Отворите очи, искључите ТВБН и РТРС. Хвала Богу те данас у скупштини имамо странке које знају шта треба да радимо како би ишли напред. И Коштуница док је био на власти знао је шта треба да ради. Највише је управо он изручио људи Хагу. А пре неки дан га Додик одликује, браво, браво.

Нема разлога за тај речник мржње и нетолеранције. Кад се овако понашате преко интернета према некоме за кога мислите да је Бошњак или Европејац, могу да замислим како се тек уживо понашате. Очигледно вас се Бошњаци са разлогом плаше. Толико су Срби побили Муслимана и још сте кивни? Шта вам је, победили сте у рату, непријатељ је више страдао, добили сте своју "државу", имате институције, председника којег сте сами одабрали и кога овде хвалите и те како. Зашто сте онда толико љути, зашто вређате? Сад ми је јасно зашто је тамо Додик на власти. Јер на изборе излазе само такви попут вас, остали људи не смеју да искажу своје мишљење јер наилазе свакодневно на осуду остатка нације која мисли да је ово 19. век и да се "ваља клати с Турцима за слободу". Размислите мало зашто сви долазе у Федерацију, Хрватску, на крају крајева и Косово, а вас заобилазе. Због оваквог понашања управо, нико вас неће волети, нећете имати пријатеље у свету, нећете бити независни ако наставите овако. Ми Србијанци то знамо, већ смо прошли оно што ви пролазите, послушајте нас. Отворите очи, искључите ТВБН и РТРС. Хвала Богу те данас у скупштини имамо странке које знају шта треба да радимо како би ишли напред. И Коштуница док је био на власти знао је шта треба да ради. Највише је управо он изручио људи Хагу. А пре неки дан га Додик одликује, браво, браво.

Majstore ti si odavno ispustio kormilo. To što ti pričaš je elementarno nepoznavanje stvari. U svakom slučaju, opravdao si nadimak, što jes jes.

Миле Бандерас

Нема разлога за тај речник мржње и нетолеранције. Кад се овако понашате преко интернета према некоме за кога мислите да је Бошњак или Европејац, могу да замислим како се тек уживо понашате. Очигледно вас се Бошњаци са разлогом плаше. Толико су Срби побили Муслимана и још сте кивни? Шта вам је, победили сте у рату, непријатељ је више страдао, добили сте своју "државу", имате институције, председника којег сте сами одабрали и кога овде хвалите и те како. Зашто сте онда толико љути, зашто вређате? Сад ми је јасно зашто је тамо Додик на власти. Јер на изборе излазе само такви попут вас, остали људи не смеју да искажу своје мишљење јер наилазе свакодневно на осуду остатка нације која мисли да је ово 19. век и да се "ваља клати с Турцима за слободу". Размислите мало зашто сви долазе у Федерацију, Хрватску, на крају крајева и Косово, а вас заобилазе. Због оваквог понашања управо, нико вас неће волети, нећете имати пријатеље у свету, нећете бити независни ако наставите овако. Ми Србијанци то знамо, већ смо прошли оно што ви пролазите, послушајте нас. Отворите очи, искључите ТВБН и РТРС. Хвала Богу те данас у скупштини имамо странке које знају шта треба да радимо како би ишли напред. И Коштуница док је био на власти знао је шта треба да ради. Највише је управо он изручио људи Хагу. А пре неки дан га Додик одликује, браво, браво.

Извини брате, да си глуп јеси (не вређам тебе као аутора, ни као личност већ твоје глупаво мишљење које је толико глупо да би га највећи глупан одликовао медаљом а највећу глупост свих времена изречену) али не смијеш себи дозволити да тролујеш са овим. Није једноставно тема за троловање нити датум нити мјесто. Многи људи које ја знам да су српске националности изгубили су оца или некога блиског у рату, или им је неко најближи у затвору ради нечега што није крив. Мани се тога
""Чуди ме да један назови Србин има овако мишљење и тек онда контам да ради таквих ко ти држава пропада. Ако је теби прече мишљење запада и турске заједнице валидно, ако смо ми једини убијали у рато онда добро, али ово је глупо, јер је више Срба легитимно погинуло у Сребреници и околини него муслимана. Они су копали лешеве који су мртви дуг низ година да би прозвали геноцид, и живље људе су крстили у мртве, пријављивали људе из јебеног Вишеграда за жртве сребренице. У реду нек је убијање 8000 муслимана геноцид, а јел убијање 3000 Срба није ? зашто су њихови животи вреднији него наши ? ""

Ово - "" тј. текст који се налази под овим знаком је моје мишљење ако ипак не тролујеш него си природно глуп.

Mile, hajde ti lepo malo spusti loptu i pokušaj da razmisliš o ovme što si se izlupao. Tema je od ovog trenutka zatvorena, jer nema se šta više dodati na pitanja koja si ti postavio . ljudi su veoma lepo sve razjasnili, a ti svoj stav "Srbi su krivi za sve" slobodno potenciraj, jer ćeš možda na tome i profitirati negde.