Prijava

Možda, ali bez obzira, jednog dana ćemo biti tamo poznati kao oldskul autori koji su izdefinisali sleng lolololo

Мени нису објавили импотенцију :(
Моирам да почнем нгсле да дефинишем

Vaš unos prvo mora biti odobren, te će se pojaviti na stranici u roku od nekoliko dana. Hvala na doprinosu!

Ja ću dok mi objave šta napisah opet zaboraviti na ovaj sajt.

Pa pazi, možda sada ta što je admin nije na sajtu. Čim se nešto objavi nekom javljajte ovde pa da zatrpavamo. Ponekad se čeka par sati da objave. Ja sam napisao sada jedno 5 komada.

Ja ću dok mi objave šta napisah opet zaboraviti na ovaj sajt.

Ne čeka se nekoliko dana. Danas sam pisao i objavili mi one posle jedno 2 sata.

Много ми је штур некако сајт... Наш је бољи!

Много ми је штур некако сајт... Наш је бољи!

Naravno da je naš bolji, Žargonaut je njesra, ali volim da ih zatrpavam glupostima.

Сад сам три ствари написао, чекам да објаве.

СВЕ ГОНЖАР! САМО ГОНЖАР!

Naravno da je naš bolji, Žargonaut je njesra, ali volim da ih zatrpavam glupostima.

Видим да си се бацио на зајебавање суседа нам, а и откад ти тако добро цепаш 'рвацки, а?

http://vukajlija.com/kabanica/198392 ПЛАГИРАШ МЕ МОМАК :)

To nije plag, to je tribjut lololo

el to meni baguje ili na žargonautu ne mož minus da se udari?

=kaiUzen= duradi nešto!

НЕ МОЖЕ МИНУС НИКАКО ЛЕБАЦ ИМ ПОКРВАВЉЕНИ1 Ал негативан коментар ко минус да си дао лоло

ТРИБЈУТ ТУ КАБАНИЦА :)

Иначе добар пример лоло

Nema minusa Warner i ja sam se smorio, ali nema veze biće lololo

Хахахахахах гледам овај Аргонаут и цепам се на коментаре аутора са њашег сајта... Лололлолло како се ви зајебавате, лудаки једни!

=kaiUzen= duradi nešto!

ахахахахахаха

Иначе, све шта дефинише Синиша Вуцо качите овде! Да ме рекламирате! Оћу да будем Страја уместо Страје!

Svako kači ono što mu objave, mada i ako hoćete cepajte printskrinove onoga što ste hteli da vam objave kada napišete, pre nego što kliknete na "prijavi"....ima i tu za kočenje defki.

Пази, знао сам да неће моћи, ал' морао сам да пробам...

http://img10.imageshack.us/img10/2206/sidro.png

Океј то, него нисам ту вечерас, па да знам да ли су их објавили

Океј то, него нисам ту вечерас, па да знам да ли су их објавили

Bacićemo link ako objave.

A Sidro ne mere ćetnićka ćirilica na našem sajtu stajat.