Prijava

Kako na kulturan način da kažem vagina?

Ja izaš'o na sledećoj stanici kad me drugarmoj pitao to iako sam imao da se vozim još 5stanica do moje

Kako na kulturan način da kažem vagina?

lolo

Zenski polni organ picka haha

U pekari, neki mentol: (inace ne radim u pekari, nego mi bilo smesno)

-E jel ima sendvic?
-Ima.
-Dobro, daj onda jedan djevrek..

Ne znam zasto, ali ja sam crko od smeha kad sam ga cuo :D

Pita me burazer: ,,Brate,je l' ti se desilo nekad kad brises bulju da ti ostane malo vnogo na ruci?" (i kida se od smeha inace)
Ja: ,,Ne brate." i tek ce on: ,,Ma ni meni!" i onda smo poceli da vristimo od smeha na sred ulice... :D

-E jel ima sendvic?
-Ima.
-Dobro, daj onda jedan djevrek..

CARRRR, KRALJINA, BOG... Hahahahahahahahahahahahhahahahaha

Je l' još imaš proliv?

Podseti me ovo sa pekarom.
Kad sam radio u pekari, ono mi ispekli brate tonu hleba, znači od poda do plafona leb, a imali smo pozadi neka vrata gde su dolazili ljudi iz komšiluka uveče po vruć hleb. Upadaju tako neki srednjoškolci, pijani, drogirani, šta već i pita jedan: "Dobar dan, jel imate hleba?"
A ja ga pogledah onako, čovek mrtav ozbiljan pita, ne smeje se, ništa, znači ne drka me, jednostavno je retardiran ili pod dejstvom neke supstance.
Samo sam mu rekao:"Nema" i zatvorio vrata.

Хоћеш да ми га ставиш у гузу?

ја сам једном поставио најглупље питање једној другарици "Јел знаш онај осећај кати се дигне кита колико ти се пиша?"

1999. neki lik iz moje jedinice i ja smo sa vrha jedne planine gledali, po danu(stvarno po danu!), kako dva F-117 bacaju nekih par bombi na jednu kasarnu.
Vratili se posle nekoliko sati u bazu i pričamo mi to, opisujemo kolegama manevre koje smo videli i slično, a sluša nas jedan kapetan JNA(VJ ili šta li beše tada). Gleda nas onako podsmešljivo, u fazonu "Ala lažete jebote!", pa tek provali:

"Kako ste mogli da vidite taj avion kad je on stelt, a to znači nevidljiv!?"

Ja i onaj moj drug se samo belo zgledasmo, ubi nas čovek pitanjem, mislim, ipak je on aktivni oficir...strašno je da je oficir tvoje zemlje baš toliko glup i neobrazovan, a treba kao da se bori tu protiv nekoga.
...Kad onaj moj drug, posle pola sekunde šoka provali:

"Ama nismo mi videli avion, on je nevidljiv, nego smo videli pilota unutra kako sedi i upravlja pa smo provalili da je to taj avion..!"

Smejao sam se mesecima, kad god sam se setio toga...čak sam i definiciju napisao ovde o tom događaju. :-)

Ahahaaha, daj defku! Ne zna se ko je veći indijanac, taj oficir ili tvoj ortak. :)

Због таквог официрског кадра смо изгубили претходна два рата.

aahahahaa, a verujem brate, znam da smo mi kao klinci u to vreme slušali starije da pričaju da je to stvarno nevidljiv avion, ja sam mislio da ima neku tehnologiju kao Predator u filmu, ono kao ne vidiš ga, kao stapa se sa okolinom...
Pa verujem da i sad mnoge u Srbiji da pitaš, rekli bi ti isto što i taj kapetan.

http://vukajlija.com/f-117-a/17728

A jebote, stvarno nas je čovek zabrinuo tim pitanjem! :-/

Али Стоже, КАПЕТАН, еј! А такве глупости да одваљује.

Zbog Kurda i oficira smo izgubili rat.
Pita me sinoć neki Crnogorac: Đe je ođe Plastik?
Pička ti materima glupa, svi znaju gde je Plastik.

Ja beah mali hteo da se pravim pametan pa pitao ćaleta moga "ko je po tebi bolji bokser Kasijus Klej ili Muhamed Ali"

Дошо онај напуцани Сергеј Трифуновић у Ниш на филмске сусрете и изашо у Оперу (тад још радијо кафић). Оно гужва, гурају те, газе те, ја упадам са ортацима и снимим неку мешану екипу из средње школе. Стојимо ми и циркамо, кад Снежа онако полупијана крену ка Сергеју који је стајао за шанком, и благотелећим погледом одвали човеку у лице:
Извини цело вече те гледам и не могу да се сетим одакле те знам, да ниси ишо можда у "Свети Сава" основну школу??