Prijava

Kad sam kući trošim 3,50 KM, za cigare i kafu odem popijem. A dok studiram i kad sam u stanu, tad lete pare, bar prvih dana dok ih ima. Uglavnom u prosjeku i tad 5,6 KM kad ne idem nigdje.
Na marijanu u zadnje vrijeme manje trošim jer uzmem malo veću količinu na koju dobijem bonus i miran sam desetak dana.

Kad idem u školu:
600 dobijem za školu, moram da platim put 350, ostalo na ručak. Pošto slabo kad plaćam put, onda skoro sve ode na zajebancije.
To mi je dovoljno za dan.
Vikendom: Svaki mesec mi sve više para za izlaz treba, pa sad bez 1000-1500 ko da ništa nisam uradio, al može i manje, zavisi sa kim idem.
Kad sam na raspustu, a ne izlazim, onda najmanje trošim, kupim sok, eventualno uveče 150-200 i to je to.

1,40 € za Bond sivi. To poraste kad mi treba i upaljač.
1,20 € mi je nekad bilo dovoljno kad sam konzumirao Drindžu ali sam se malo propederisao (ne bukvalno) pa sam preša' na ove mekše.

Kad spremam ispite dnevno dam 100 kinti za cokoladu, i uvece za pivo/nes kafu.
Kad se bleji, onda za zvake 50, za 3 kafe/piva oko 500 i sladoled oko 100.
Kad fizikalisem, onda za dorucak oko 200, sok/voda 100.

Danas potrošio samo dvesta kinti.
- Pljuge 160 din
- Milki vej čokoladica za Elu 39 kinti. Kul dan.

- 50-100 динара за њам њам, мљац мљац
Све остало купујем на недељној и месечној бази. Неам приходе ал неам ни расходе. Само што приходе имам. лолололо

meni dnevno treba jedno 50 evra. ne znam tačno na šta bih troškarila, ali snašla bih se...

u jebem ti...zajebano pitanje...

al kad me kenjaju brojevi dovoljno mi i soma da napravim 500 jevreja...

a kad me kolje ni 500 jevreja me ne vadi...

Vrlo malo. Često ništa za dan. Jedem kod kuće, imam mesečnu, tako da za prevoz (dnevno) ne trošim, ponekad uzmem kafu iz automata na faksu (oko trideset dinara), ili odem do kafića, zato imam trista dinara uvek u rezervi, i to je to. Ali realno, na dnevnoj bazi vrlo malo trošim, prosto nemam potreba za nekim dodatnim namirnicama ili cigaretama, jer ne pušim. :)

Два евра на лото, ако добијем 11+ милиона евра а рачунам да ћу да живим још неких 50 година то је 602.74 евра дневно да спрчкам. Мислим да би то било веома до јаја, надам се за себе да ћу баш ја да добијем.

Sjećam se kad sam kretao u srednju uzeo da nam priča neki lik što je izigravao teoretičara zavjere - proroka kako će sve da poskupi i kako će nam trebati oko 3-4 eura da pojedemo užinu, popijemo sok i kupimo cigare i žvake ali da ću ja završiti školu dok to bude.
Tad nijesam vjerovao jer si za euro moga' da ispušiš kutiju drindže, popiješ sok i kupiš žvake ali evo ispade da je bio skroz upravu. Sad makar ne uzimam užine nego žderem kod kuće svaki dan.

Скоро сам купио Х6 и од тад уопште и не ходам осим када се мрштим у теретани између серија. Како сам на много грешан начин стеко све ово што данас имам, сваког дана градим по једну цркву, да смирим савест. А овако од ситница, 300 евра у ђипа, 1000 до 5000 евра на рулету, 100 000 на кладиони, чисто да пратим, а ове тривијалије типа кавијар, шампањ, рафаело кугле, пословна пратња то и не рачунам...

Meni samo treba za kocu i ja miran.

Расходи су другачији у зависности да ли сам у родном крају или у НС. Јбг, кад сам кући онда ни на шта не трошим сем на пивчугу, изласке и евентуално базен, јер све моји набаве преко недеље.

Кацам у НС онда расподелим 2000 за недељу дана, не рачунајући да на сваких 10 дана оде 600 ђунти за ручкове у мензи. Начи око 300 на дан, с тим да не пљугам сем у екстремним ситуацијама кад се унервозим око факса. Некад само купим леба за цео дан, а некад спичим црвену па се остатак недеље грбавим. Кад улети тикет, иду баханалије у виду иностраног мајонеза и донеси.цом наруџбине лоло.

ево досад је смејурија цео дан:

Динара нисам дао, добио бокс пљуги од једног студента, тако да имам пљуге за следећих недељу дана сигурно.
Исти студент ме је частио кафом и доручком.
Дипломиро човек поће да части. Добар дечко.

Вутру је јуче купио другар.
Једино на шта ћу дати паре је 100 кинти за сок, и евентуално неки сомун за неку нову игрицу за Сони. Ако буде плате. Ако не, пикаће се резидент ивл и даље.

добио бокс пљуги од једног студента

STOP MITU I KORUPCIJI U STUDENTSKIM SLUŽBAMA!

добио бокс пљуги од једног студента, тако да имам пљуге за следећих недељу дана сигурно.

Prijavio Buksnu dekanu fakulteta, dobi tri somuna, jer je tolika bila nagrada ako ga prodam, kupio cigare za sve pare, jer bez toga jedino ne mogu lololo