Prijava

dzek 1l - 3000
pljuge 510
dorucak ili rucak van kuce - 250
zvake - 50

Aj Džek i nekako, ali kad uspeš da sažvaćeš tolike žvake?

Suptilna reklamica lolololo

Znam da je reklama 'bem te blesava, ali eto koristim priliku jer me stvarno mrzi da kucam sve odatle ovde. A ti bar znaš da tamo nisam ništa slagao :)

ne želiš to veruj mi, krvav je to lebac...

Jel može meni jedan krvav lebac, porfavor...?

eh, sele, da sam ja znao na vreme da se zaposlim u NIS-u... :)

@natnat, nisam se dobro izrazio u vezi dzeka, 1l mi traje 3-4 dana. A ovo za zvake, ne znam sta je cudno da potrosim pakovanje na dan, jeste malo preterano ali brze ode zato sto stavljam dve odjednom.

Jel može meni jedan krvav lebac, porfavor...?

"Jutros" sam ustao u pola 3, pio kafu do 3 vozio se na teren do pola 4, izeo burek na haubi lade i oko 4h krenuo da radim. A šta? Pa ovako, ulazim u kukuruz visine 3m suv ko barut koji seče kraste po rukama, u roku od 10 min sam mokar kao miš od rose i znoja, gazim tako te useve (kukuruz, suncokret, soja, repa ako me Bog pogleda pšenica) i tako 200x500 m a onda kanal, znači trska znači komarci, nakon što izvučem živu glavu opet istu i danas 2km tako, do pola 2h. Onda dođem u smeštaj tuširam se, odem na ručak, izblejim na netu pa onda obrada podataka na kompu 3-5h dnevno onda izađem da vidim nešto mlado, samo da vidim i popijem par piva kao sntidepresiv i oko 23h u krevet i sutra Jovo nanovo, bilo -15 ili +40...
I dalje želiš?

eh, sele, da sam ja znao na vreme da se zaposlim u NIS-u... :)

ne radim u NIS-u, nego za NIS, zapravo sad vršimo snimanje trase za "Južni tok" u dužini od 600km kroz Srbiju a investitor je Srbija gas i Gazprom... Kompletne troškove plata, dnevnica i bonusa za 8 radnika, gazdarica pokrije jednim danom snimanja iz čega dalje inplicira da ostalih 27 dana radimo samo za firmu pa vi vidite koje su to pare...

Has na poslu - 150din
Gradski - 120din
Hleb - 43din
Pivo - 80din

deky_aod- svaka cast, ta nije sramota raditi. :)

Ja kada sam na faksu u prosjeku mi treba oko 10 KM dnevno. Klopam u menzi, znaci 2 obroka, rucak i vecera, za 2 KM i plus jedan obrok u toku dana, obicno neki sendvic do 3 KM, petak ostatka obicno ode na pivo sa nekim ortakom ili popodnevnu kaficu i to je to. Naravno, ovo varira od dana do dana, nekada se pocastim sa cvajom alkoholisanja, nekada presjedim u sobi veci dio dana, ali u prosjeku desan mi treba.

Deky, jel ti treba licenca da budeš sam svoj gazda? Znam da su u tome baš velike pare!

Deky, jel ti treba licenca da budeš sam svoj gazda? Znam da su u tome baš velike pare!

Treba, ali imam samo sss, nisam završio faks jer sam se oženio sa 19god... Naravno pored licence su ti potrebni još dobar prijatelj u ministarskoj fotelji, dobar prijatelj u nekom klanu, dobar prijatelj u nekoj banci i jedno 3 milke jura početnog kapitala i naravno obraz kao đon. To mislim da osnuješ uspešnu firmu. A ako bih imao neke zajebane licence mogao bih da uzimam od deset firmi min. 600 jura mesečno i to bez da dignem dupe iz fotelje...

Ortak iz školske klupe i cimer iz doma, se pre neki dan vratio iz Indonezije, doneo licencu za "projektovanje tunela u ekstremnim uslovima", šljakao u Angoli 2 god i skupio kintu otišao tamo i za 5 dana dobio licencu, naravno to zadovoljstvo ga je koštalo 10 soma jura. Već je potpiso prekonekoliko ugovora što sa domaćim što sa stranim kompanijama i sve mu se vratilo za bukvalno desetak dana, a tek je ušao u tu priču...

Ovako...
Cigarete 3.40 KM
Hrana za vreme radnog vremena 4-5 KM
Gorivo 3 KM dnevno (vozim skuterčić)
Često odem naveče u šetnju 10 KM

Suma: 20-ak KM

Često odem naveče u šetnju 10 KM

Setas 10 kilometara dnevno? Alal vera...

Обичан дан

- Цигаре 200
- Пиво 150-300

Факс

- Цигаре 200
- Кафа 100
- Хас 100 - 250

Излазак ноћног типа

- Цигаре 200
- Пиво ~ 500
или
- Жестина нека, нпр. виски за сто негде - 1,500 - 2,000
- Такси/гориво 200
- Хас 200 - 250
- Дрога по избору 500 - 3,000 - опционо
ал може излазак да се прегура и са једно 1,000 - 1,500 понекад.

превише пара оде на смрдљиве цигаре...

Ja sam prije trošio 4 marke na cigare i prestanem pušiti i, vjerovali ili ne, i dalje nemam te 4 jebene marke. Imam osjećaj da sam prije imao više para a nisam.

потрошијо сам последњих 48 сати око 5 сома без да сам изашао игде. начи хас и пиво и пљуге. то је кад имам кеша да се бахатим па једем по фаст фуду ил шта већ. иначе трошим мање од сома недељно кад немам кеша. Логично јер га немам!

Nekih 100din za kredit
120 din za pljuge
1000din min. za gorivo
1000 din ovako za cirkanje pivca sa kojekakvim ojebinama
200 sitnice kojekakve
Retko kad jedem van kuce pa mi ta stavka nije vazna.

Nekih 3000 do 3500 (koje nemam) bi bilo idealno.

Kad sjedim kući 3 KM za cigare.
Kad izađem da se socijalizujem recimo 8 KM.3 za cigare, 3 za pivo i 2 da jedem.