Prijava

Volim je jer se uvek nađe neka budala koja će da te oraspoloži sa defkom, posterom, reakcijom ili nekim postom na nekoj temi..

Zato što mogu da provodim malo "kvalitetnije" vreme na internetu..fejs i ta sranja su smorila...I da- zato što mogu da citiram nešto što nije citirano, već sam upravo iskucao. lolo

Pa ako je ne voliš što si ovde? Mislim na Vukajliji.

A ko je rekao da je ne volim? :D Nisam ja rekao ni da je volim ni da je ne volim. :D Ovo:

Zato što mogu da provodim malo "kvalitetnije" vreme na internetu..fejs i ta sranja su smorila...I da- zato što mogu da citiram nešto što nije citirano, već sam upravo iskucao. lolo

ko kaze da je volim?

Javio, bgate, ne kvadi mi fovu. :D

Zbog čestih akcija na voće i povrće i zbog uslužnog osoblja koje uvek izlazi u susret. Objekti su vam klimatizovani i rafovi su lepo raspoređeni......ček' ovo nije Tempo....izvinjavam se.

'Laaaaaadno. Izvinjavamo se jerbo me je mrzelo da čitam prethodne postove pre nego što sam to napisao. :)

pitate me da li volim Kaizena
znajte tako nešto se ne pita

njega vole svi ljudi na svetu
podjednako Kinezi, Španci,
Indijanci, Japanci, crnci
svako dete na ovom planetu

na njeg misli vojnik dok maršira
mali pastir dok u frulu svira

njega trava ima u vidu dok raste
i kravice kad po njoj pasu
svuda je on na dobrome glasu
o njemu pevaju čak i prve laste

a kad meni dođu crni časi
kada Sunce počne da se gasi

tužan legnem ja u kasne sate
sklopim oči i mislim na Kaizena
rekla bih tada da me neko pita
njega volim više od mame i tate

Zato što se na posletu jedino nju nisu sjetili na blokiraju.

Зато што ме ова зелена боја уби у очи.

Zato što je besplatna.

Zato što nemam gde da visim. :)

Зато што не морам ићи психијатру.

Zato što babo veli da treba tako.

Zbog nove nivea for men sport linije.

Volim vukajliju jer je ljubičasta. Kao pita sa šljivama. Volim pitu.

Zato što kažem ribama da sam sa vukajlije, pa me one pitaju jesam li ja frenki delevra, a ja kažem da jesam.

Ne volim Vukajliju, ne vidim baš kako je moguće voleti običan sajt na na netu. Inače je odlična zajebancija za ubijanje vremena, a uvek se nađe i nešto dobro da se pročita.

Зато што се и овде примењује акне интезив формула, па тек онда дефинисање.

Zato što kažem ribama da sam sa vukajlije, pa me one pitaju jesam li ja frenki delevra, a ja kažem da jesam.

jhahahahaha

Зато што се и овде примењује акне интезив формула, па тек онда дефинисање.
LOLOLOLOL