Prijava

Koristite li društvene mreže, šta vam se tamo sviđa, šta vas nervira, kakvo vam je iskustvo? Sve to možete napisati ovde.

koristim twitter da kažem mom drugu raši da ode do disa

I da kupi nektar sokove i prašak i paštetu!

i negro bombone, hoću puno negro bombona!

I da gledu u beton i da lumpujuuu

прецедник зоран

Mora onaj prašak za osetljivu kožu:)

Daj bre, Putine, šta je to?!

Bez spema operativne teme, bićete banovani svi.

300 ГОДИНЕ НАЈЈАЧИ КЛИП ОД СВИХ ТОГ ТИПА

Možda su društvene mreže debilne i možda je to luzerska tema, ili već prežvakana, ali činjenica je da društvene mreže koristi 90% ljudi i da tu često dolazi i do nekih promjena. Zato je to i aktuelno, tako da ne mora biti tabu tema na vukajliji i ne moraju sve poruke biti spem i zajebancija.
-------------------------------------

Facebook - u početku kad se omasovio mislio sam da je mnogo bitna stvar jer prvi put su se toliki ljudi pod PRAVIM identitetom digitalno povezali i počeli da dijele i slike i svoju privatnost. Mislio sam da je dosta bitno kakav se dojam na fejsu ostavlja i sl. Uglavnom preozbiljno sam ga shvatio. Kasnije sam vidio da se tu ljudi masovno debilišu i da ono što se dešava na fejsu i nema baš mnogo veze sa onim što se dešava u stvarnom životu, niti profili ljudi na fejsu utiču bogzna koliko na moj stav o njima. Tako se došlo do faze kada je sve to nebitno i sve samo još jedan izvor distrakcije i još jedan ubica našeg dragocijenog vremena. Inače nikad nisam provodio mnogo vremena na fejsu, sada provodim čak i više nego ranije, jer sam povezan sa kolegama sa faksa, imamo jednu grupu, pa u toj grupi se dijele sve aktuelnosti vezane za faks. Tako da mi je sad fejsbuk prije svega alatka, za širenje, dijeljenje informacija i za kontaktiranje sa nekim ljudima u situaciji kada telefoniranje nije nužno.

Youtube - doživljavam ga prvenstvono kao ogromnu bazu video klipova, pa tek onda kao društvenu mrežu. Mislim da je odlična stvar, i mislim da tu kreativci mogu lako da se povežu. Naravno ima i tu debilizama, ali iste možemo lako ignorisati. Ja pošto nisam neki naročit kreativac, Youtube mi služi uglavnom da gledam klipove.

Twitter - ne koristim, mada od mnogih sam čuo da je odlična stvarčica.

Šta je sa onima koji imaju Gugl+?!?!?

Otkad koristim drustvene mreze ozenio sam svog unuka

Hvala profesoru Milojevicu

Kontur-jastuk je pravo cudo. I na putovanja ga nosim.

Da nije bilo kosmodiska, ne bi ovo slatko bilo ovde na stolu.