Prijava

To mogu samo Amerikanci, samo oni imaju dovoljno para da ne rade ništa i samo da jedu.

Dođe mi da bacim bombe na sve prodavnice mekdonaldsa a na proizvodni pogon i kancelariju direktora atomsku bombu.

u americi odes u mek, platis 10 dolara i mozes jesti sve i koliko mozes za 1h.

Ako bih išla u Mek, naručila bih veliku porciju pomfrita, negazirani sok i mešanu salatu bez preliva njima u inat.
Strašno šta rade da bi se proširili i zgrnuli novac. A ovi ljudi koji ta sranja konzumiraju uopšte nemaju karakter da kažu "dosta više sa prejedanjem" već trpaju u sebe što više.

Ja se prejedem samo kad se vratim kući posle 6 meseci pa pravac kevina kuhinja. Onda se razvalim. Ali nisam još dogurao do 600kg.

kako neko moze jesti u meku pored leskovackog i ostalih nasih specijaliteta, ovi koji kod nas idu u mek su sto se mene tice obicni ufuri, fensi klincadija, koja bi oba plucna krila prodala da imaju ajfon, samo da bi bili "in", toliko glupi da ne kontaju da im bez oba plucna krila ajfon ionako ne koristi. sada se u bl otvara mek, otici cu da vidim sta je to na sta svi lete kao muva na govno tvora, do sada sam izbjegavao, ali pojede me radoznalost, da odem i sjebem ih pitanjem " imate li neku hranu koja je u skladu sa koša pravilima judaizma? i napomenem im da sam veganer koji boluje od celijakije.

Koživela tema OPA..................

Debeli smrdljivi Ameri..........

Ali oni imaju debele kosti i neki hormonski poremećaj :)

Pre debele kosti :)
Ma popunili se malo, ljubi ih majka. :)

E, ako ne bi dala plus na Vučicine i Skočkove postove-ubi'te me!

Nisam ni ja cvećka Gogo. :)
Bila sam jednom u mekdonaldsu (pre 7-8 godina a tad nisam znala za štetnost njihovih proizvoda i kako se pripremaju) i krenem ja do šaltera, naručim jednu pljeskavicu i mix salatu kad ono pljeskavičica prečnika 7cm 100 din a salata u velikoj činiji 150 ili 200 ne sećam se. (da ne pominjem kako sam bila zbunjena kad je trebalo onaj poslužavnik baciti :D) Kad se nisam šlogirala. Za te pare što sam dala, mogla sam da kupim jednu veliku pljeskavicu, sok i još da mi ostane za neki slatkiš i nešto slano i još da imam kusur. Posle sam otišla u pekaru i kupila burek.

Haaha, meni kao klinki-večito bila enigma to sa poslužavnicima, naručivanjem..ali stvarno.
Vučice, otkad ne je'm meso, uživam u pripremi jela. A najlepše mi je bilo kad je moj muž-mesojed i duvandžija rekao (posle višednevnog jedenja vege hrane) -dok je konzumirao viršle: "Šta je ovo sa ovim viršlama, kakav je ovo ukus?Šta je ovo, kako je sad potpuno drugačiji ukus?" Bile mu totalno bljaaaak (hvala Bogu).
Znači-može se uživati u zdravoj hrani (ja sam veliki gurman) i ostati u "omjerima" normalne ljudske persone, a ne pretvoriti se u nasukanog kita.

Jedino na Balkanu deru u tom Meku, u ostalim zemljama je pišanje jeftino... Pardon, nie u Belgiji, bio sam tamo u Meku u Gentu, u starom dijelu grada, šetalište, zatvorena ulica, jebali su nam keve... Nas 5 je jelo nešto sitno - 120€! Mogli smo prase da obrnemo i još cisternu piva uz to....

ma to samo amerikanci bolesnici...

Nas 5 je jelo nešto sitno - 120€!

A kurve ne prijavljuješ?

Joj, za kurve imam posebnu anegdotu al' to je za drugu temu :D

Vučice, otkad ne je'm meso, uživam u pripremi jela. A najlepše mi je bilo kad je moj muž-mesojed i duvandžija rekao (posle višednevnog jedenja vege hrane) -dok je konzumirao viršle: "Šta je ovo sa ovim viršlama, kakav je ovo ukus?Šta je ovo, kako je sad potpuno drugačiji ukus?" Bile mu totalno bljaaaak (hvala Bogu).
Znači-može se uživati u zdravoj hrani (ja sam veliki gurman) i ostati u "omjerima" normalne ljudske persone, a ne pretvoriti se u nasukanog kita.

teska je zabluda da ako je nesto vegeterijansko ono mora da bude automatski i zdravo i neukusno... ja sam dosta smanjio meso od pre par meseci, i dodao sam neko kilo.

primer: pasulj prebranac je vegeterijansko jelo. pica vegeterijana (sto je sluze po beogradu) je presno gomno bezukusno.

Jedino na Balkanu deru u tom Meku, u ostalim zemljama je pišanje jeftino... Pardon, nie u Belgiji, bio sam tamo u Meku u Gentu, u starom dijelu grada, šetalište, zatvorena ulica, jebali su nam keve... Nas 5 je jelo nešto sitno - 120€! Mogli smo prase da obrnemo i još cisternu piva uz to....

ma nije bre... svuda je ustvari skuplje nego u srbiji, nego je u srbiji bas beda.
npr, u cirihu, za pljesku od 5cm sto neko pomenu i pomfrit morali bi da pljunete 12ak franaka.
turski kebab oveci, od kog se fino mozes najedes kosta 10. za istu sitost u mekdonaldsu bi duplo platio.
(1 fr 100 dindzi)

nije najjeftinije nigde. a govno je svuda.

Kako?
1. Rodis se u Americi.
2. Doruckujes u Meku.
3. Gledas TV,surfujes,grickas cips.
4. Pojedes Krofnu.
5. 3. -//-.
6. Rucas u Meku.
7. 4.+3. -//-.
8. Spavas 2-3 sata.
9. Veceras u Meku.
10. 4.+3. -//-
11. Spavas 12 sati.