Prijava

1. Ja se u noć probudim i setim nekog izraza i odma' uzmem laptop (koji je na stendbaju) da proverim je li definisan i onda vidim da jeste i posle jedva zaspim opet.
2. Sina zovem Pujo Šotka, a ženi govorim decxko
3. Setim se neke fore odavde i smejem se sam, ljudi me gledaju "za uput" pogledom
4. Počosam da pišem nepravilno, baš vako po četu i u smsu

Vrlo malo sam preterao :(

baš vako po četu i u smsu

misiš u esemesu?

Postao netolerantan i prost, nisam ni znao da imam alter ego, nekad sam bio fini, čak sam mogao sebi dati pridjev "dečko"

Па, да није вукајлије не би било ни Пуја Шотке и сад оће да ме апсе због дотичнога. Дакле, вукајлија може да утиче на моје губљење невиности у дупе под затворским тушем.

Malo idem na ganglije nevukajlijašima kad odvale neku foru, a ja kažem "Aaa, pa to bilo na Vuki, napisao tajitaj" ili kada na fejsu iskoči neka reakcija ili poster, pa kažem: "Opet maznuto od nas".

ovde sam upoznao gomilu osoba koje inače ne poznajem u ril lajfu,al ih volim ko svoje najrođenije iako ne znam kako pojedini izgledaju nit im znam glas.

Uticala je tako da živim sa neispravnim frižiderom, jer se još nije zaratilo.

Ja se tako nekad proderem TAMARAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
ali ne znam da li je zbog Vukajlije.

Meni se pravopis brda pogoršao, mada to je zbog korišćenja interneta generalno, između ostalog i vukajlije. U poslednje vreme mi se konstantno dešava da sam u nedoumici kako se nešto piše a do pre godinu dana nisam imao taj problem. Osim toga, dešava mi se da ne razmišljajući potegnem neku internu foru odavde i onda me svi gledaju ko retarda.
- dođi ker, mali ker, hehehehe
- šta ti je tebra?
- ma..hehe, vidi ga mali ker. hehhe?
- ?
- ma ima jedna definicija na vukajliji, znaš ono sa malim kerom?

kizo
Uticala je tako da živim sa neispravnim frižiderom, jer se još nije zaratilo.

jebiga kizo, ja se odazvo pozivu još onomad, promeniše vlas'. prc.

4. Počosam da pišem nepravilno, baš vako po četu i u smsu

+1, to mi se najčešće dešava

Na Vukajliju sam se registrovao u momentu kad sam prolazio kroz baš zajeban period u životu, i, kao što reče Rade, pomogla mi je da odagnam misli od stvarnosti.

Drugog uticaja nema, ne shvatam je mnogo ozbiljno, niti efektivno provodim mnogo vremena. Da sam malo bliže, rado bih se družio sa ljudima i dolazio na okupljanja. Sa svakim autorom sa sajta bih mogao popiti pivo, a ima i dosta ljudi sa kojim bih vrlo rado popio pivo. Dapače. ;-)

Luks.
a ima i dosta kojima bih popio. Dapače. ;-)

Edituj ovo dok neko nije video.

Pre sam išla na Adu samo 'nako, vozila biciklo u krug i kada je lepo veme, kupala se. Od kada ima VOS, svratim da se družimo.

сем са пуно хумора, никако. заправо због тога ми је веома драго

To neko bežanje u zdrav razum, 'iljade i 'iljade pročitanih definicija, objavljenih, postera, reakcija, ...
Ja kad to nekom pričam, oni misle da ja lažem, to su strahovite stvari.

Ја сам почо да користим неке изразе попут диви гавајо, рч, проценио сам да само код тебе имам шансе, итд, итд. Такођер почо сам овако и неписмено да пишем па се сетим на нисам на Вуки лоло.. Такође умем да смарам ортака како је неко извалио нешто одавде..

Ео данас смо нешто небитно причали и ја поменем нешто рч онако из зезања, а овај лик крене "АХХАХАХ јеботе РЧ, аххахахах, али рч ахаггахаахах"... ја гледам у не верујем