Prijava

Па немој је онда више посјећевати

Meni ide super ova Vukajlija, baš sam zadovoljan.

На мене је вукајлија утицала тако да сам другарицу блокиро на скајпу.

kakav bre uticaj,presmesno...

Ти пуњач живиш на вуки

upao sam u taj period,al otici cu brzo odavde ionako...

upao sam u taj period,al otici cu brzo odavde ionako...

To sam i ja rekao u oktobru 2011-te...

Ne možeš da odeš sa Vuke, nema izlaza.

Ако је тема мртва ПУСТИ ЈЕ ДА БУДЕ МРТВА ЈЕБЕМУМАТЕР

ja vise slusam osvajace nego pre vukajlija....o sneg mi donosi zloo o...!

Hahahaha, ne otvaraj stare ožiljke.

duplak neki, nalog stvoren za takve stvari...

Радио ја бенч и замолио неког рандом клинца да ми буде спотер, за сваки случај. Клинац ретард умало ми шипку није бацио на груди и ја му кажем: "Што си такав јебени бата Гуги?!"
Иначе, Вукајлија уопште не утиче на мој живот.

Na mene vrlo pozitivno, smanjio sam terapije za 50%, mogu sa svima i da prozborim koju.
Sve u svemu volim što sam ovde, i volim sajt kao sajt, i sve vukajlijaše volim, osim Paninara njega bi zadavio golim rukama. I rečnik mi se popravio, nekako sam psihički ojačo bio sam malo labilna ličnost. I pomažete mi da skrenem malo misli od usrane realnosti, i hvala vam na tome.

Želim da pozdravim sve u studiju, voditeljku, huga, hugolinu i trolce. Eto.

Vukajlija jako utiče na pojedince, a dokaz je da nekad traže i sopstveni ban, jer ne mogu da se obuzdaju na sajtu, šta god to za nekog značilo.

JA OTKAD SAM NAPRAVIO PROFIL NA VUKAJLIJI MENE LEĐA VIŠE NE BOLE

Провинаро је ко? Провирон? Панинаро? Оба?

Da bre Paninaro, izvini. Permutovo.

Nekropostovanje je gej, a i zabranjeno. Ali zna to ovaj autor, zato i nekropostuje.

Шта баш је добра тема, нека живи!

Што се Вукајлије и утицаја њеног на мој живот тиче, то је минимално. Срео сам овде неке људе које сам од пре знао, а ни на гејбуку их нисам нашао, неколицину упознао нових, има добрих људи овде.
Што је најважније, још увек не сањам Вукајлију. То је битно, иако сам 4 и по године у овим виртуелним водама. КАд почнете да сањате Вуку онда потражите нека врата па изађите напоље. Има лепих ствари. Цвећа.