Prijava

Наполеон и Хитлер су имали једно мудо.

Žene nisu ekskluzivne vlasnice G-tačke. Ako želite da raspametite muškarca, pravo čarobno dugmence je njegova prostata - žlezda veličine oraha smeštena ispod bešike. Da biste je stimulisali, bilo tokom oralnog ili klasičnog seksa, sa dva prsta mu masirajte kožu između testisa i anusa. „Prostata je unutra, tik iznad vaših prstiju, pa mu tako indirektno stimulišete ovu G-tačku“. „Kada osetite da se približava vrhuncu, ritmično pritiskajte (na svaku sekundu) sve dok ne svrši.

Ti ćeš još malo pa i da otkriješ zašto se to pederi krešu u bulju, još od kad svet postoji, a..? :-))

savet devojkama,da rade na svojoj sexualnoj zatucanosti....

Wh!te

Наполеон и Хитлер су имали једно мудо.

Свако је имао по једно или су заједно имали једно? И ако је ово друго који је био без муда, а који је имао једно? Или су обојица имали по пола јајета, па спојено имају једно?

Иначе ја нисам знао шта тачно значи Брчко дистрикт и забезекнуо сам се кад сам сазнао. Да илуструјем смајлијем

:|_________________|

Ma zajebavam se ja, naravno... :-)

U proseku, zdrava osoba prdne 16 puta na dan.

U proseku, zdrava osoba prdne 16 puta na dan.

А колико пута та здрава особа подригне? :)
-----------------------------
Сескипедалофобија, страх од дугачких речи, изведеница је од сескипедалианизам, израза који је у литературу увео још римски песник Хорације (65 - 27. п.н.е), са значељем книжевног стила који се ослања на дугачке речи. За ту врсту неоправданог страха постоји још један сложенији назив:
хипопотомомонстросескипедалофобија.

Ako neprekidno prdite 6 godina i 9 meseci, stvoricete dovoljno gasa da razvije energiju atomske bombe.

Znam ih brda al me mrzi da podelim ovako. Kad biste pitali nesto sa zadovoljstvom bih vam odgovorio.

http://www.youtube.com/watch?v=1OgmNGyb8lw

nisam znao da sarklo ima samo jednu saku.....

Наполеон и Хитлер су имали једно мудо.

Ko li im je brojao, majku mu? Taj je imao petlju...da ne kažem muda.

Ne znam el se sprdaš Lole, ali za svaki slučaj - svaki je imao po jedno mudo. Pa zna se da su bili mudo obojica. ololol

Kad snimimimo sebe tj. svoj glas na diktafonu ili čemu već, pa nam zvuči čudno, tako zvuči naš glas drugima. Mi čujemo sebe bolje jer se glas prenosi i kroz kosti do uha.

Neki lavovi se pare preko 50 puta dnevno.

To samo kad sam u kondiciji.

Kad snimimimo sebe tj. svoj glas na diktafonu ili čemu već, pa nam zvuči čudno, tako zvuči naš glas drugima. Mi čujemo sebe bolje jer se glas prenosi i kroz kosti do uha.

Ajde ?

Pajko, ne može to tako. Ne možeš reći "neki lavovi", moraš imenom i prezimenom.

Боли курац лава кад он јебе десет секунди. Не троши се много.

Kojih 10, 7 plafon!!!