Prijava

Тема првенствено за рукометаше,одбојкаше и ватерполисте. Фудбалери и кошаркаши имају засебне теме.па овдје дискутујте о осталим спортовима.

Jebiga, uzela ih država pod svoje, a nama nisu mogli dati 50000€....

Изгледа да ће доћи Вања и(ли) Филиповић. Газимо са њима,а тешко ћемо до овог Злоковића.

A jel su to dostupne informacije za Vanju i Fiću, mislim da li ima negde na netu ili tako to?

Не. Прича се само по форумима.

Распадамо се из коријена, не могу да вјерујем за Андрију и Рађена..

Мени је највише жао због Пијетловића,треба нам тај доминантни центар. Једини слободан је овај Злоковић,али тражи он пара па је нереално да њега доведемо.

Мени је више жао Прлаиновића, он је наш црногорски стуб у Србији, не могу да вјерујем да је прешао за гурбете..

Кажу да је циган био и остао,за Рађена се могло и очекивати,чак је и дао изјаву да би играо за звезду. Биће добро ако доведемо бар једног од ове двојице.

Ђе је сад држава кад треба нама да се помогне ? Да је усрана Црвена Звезда радила оно што смо радили ми у кошарци и ватерполу сви би се посатирили да им помогну. Прије годину дана смо били прваци Европе а добили смо фину длакаву курчину.
Ретарди.

Ма држава никад није помагала Партизану... Чак су гледали како да га униште...

Sve vam propalo (osim odbojke), KK i VK u stečaju, a Partizan osvaju LŠ i igra F4 u evroligi, koliko vama dali nama treba deset puta više!

Дали су они вама 100 пута више него нама. Зато сте и имали такве резултате. И не почињите о систему, курчевима и палчевима, лако је направити систем кад се има лове, кад се нема све је тешко.

Da, da, evo npr, Zvezda je deset godina u stečaju KK, i svake godine se dovode neka pojačanja, e sad ako je račun blokiran okle pare za te igrače? A to su profesionalci i oni neće da igraju na obećanja.

Isto i ovo oko vaterpola, alo bre doveo propali klub 4 vrhunska igrača odakle pare, to ja pitam.

Реструктурирање бато. :Д

Ма држава никад није помагала Партизану... Чак су гледали како да га униште...

Ne kaže niko da nas nisu pomagali ali po kojoj osnovi klub koji je propao i potrošio brda para sad dobija toliko više para od kluba koji je pre dve godine bio prvak Evrope? Samo to, ništa više.

Дали су они вама 100 пута више него нама. Зато сте и имали такве резултате. И не почињите о систему, курчевима и палчевима, лако је направити систем кад се има лове, кад се нема све је тешко.

Navedi jednu sezonu da je Partizan u basketu imao veći budžet od Zvezde, to je i jedini razlog što mi nismo u dugovima do guše a vama se oprašta 16 miliona duga. Ali ako ja još više volim kad ste jaki, dosadno mi je da gledam kako vas trpamo onako slabe. Ja recimo znam da u sezoni kad su vam igrali Tadija, Kešelj i ostali da ste imali budžet tačno 2 puta veći od našeg a okle to brate da ja pitam ako ste u stečaju?

Da, da, evo npr, Zvezda je deset godina u stečaju KK, i svake godine se dovode neka pojačanja, e sad ako je račun blokiran okle pare za te igrače? A to su profesionalci i oni neće da igraju na obećanja.

Isto i ovo oko vaterpola, alo bre doveo propali klub 4 vrhunska igrača odakle pare, to ja pitam.

Pa pare imaju jer im daje država jerbo je to stub srpstva, nema veze što smo mi prvaci Evrope u veterpolu ajde da uložimo nenormalne pare u klub koji je propao zbog neuspeha i trošenja para uz vetar.
Ja jesam da se pomažu klubovi al brate po zaslugama a ne da onaj koji nemilice troši i baca uz vetar i to bez ikakvih rezultata dobije više keša od kluba koji je konstatno uspešan. Toliko.