Prijava

Сморио сам се од јебених неквалитетних принтова на мајице. Мислим оно, када донесеш фотку на флешу и чисту белу памучну мајицу, па ти само ураде принт на мајицу. Да ли постоји нека радња у БГ да квалитетно ради принт на мајице, типа да се не спере после првог прања или избледи (чак и када се пере на нижим температурама), или такво нешто не постоји и сваки принт је мање или више срање?

Ако знате за неку радњу да је доказано добар принт, не мора БГ, може и НС, реците...

и мени треба ово

ајмо помажи сиротињи

Garantovano najbolji je "Vrabac", Knez Mihajlova 17, 2189-108.
Svašta sam radila kod njih, garantujem.

ne znam u BG-u, al znam ovde kod mene u JA, bogami,kvalitetan rad.

Знам и ја у Краљеву, јебе ова колико је добро. Имам принт Кристине Хендрикс што ми урадила другарица и ништа се није променио а опрана је мајица сто пута.

Da li rade sve, nezavisno od slike? Imam par fiks ideja. :)

@natnat, океј, ћу одрадим нешто код њих да се уверим, ако се испостави да не ваља ни та радња, псоваћу 3 дана у твоју част, све масно.

Манијак % Пацов, више ми одговарају НС или БГ, али фала енивеј :)

I mene zanima za NS

Rade sve. Natpise, slike...sve po želji. Imaju u ponudi majice svih boja. ranije su radili samo na belim i drap, sada sve. Odličan, kvalitetan print. Veruj mi da se nećeš pokajati.

у новом саду имаш на спенсу, мада не знам колко је квалитетан принт, једаред је принтовала жена ми велику мункову слику на црну мајицу пре 3 године, мислим да јој још траје

Pre desetak godina nisam imala nikakvu ideju za jedan rođendanski poklon, u pitanju je bila petogodišnja ćerkica mojih prijatelja koja je imalo praktično sve. Jedan dan je zamolim da mi nacrta neki lep crtež, onako da bude što šareniji, uzmem to, skeniram i uradim maloj na duksu. Ispalo je fenomenalno! Duks je iznosila dok joj nije postao mali, opran je neznamnijakoliko puta, boje se nisu isprale i sada ga čuva kao uspomenu.

Vrabac u knez mihajlovoj, sve majice sam tamo stampao.

Prvu koju sam odstampao datira iz 2007 i sva slova stoje a prao sam je x puta.

Preporuka.

EDIT:Cak sam i jedan duks ove godine radio. Vrh

Bleja momci, ja jedva čekam da Vojvoda umre, imam neprejebivu ideju za print.

Ел то мало после Руског Цара, са леве стране (каце иде према Калишу)?

Морачу пробам.

Знам и ја у Краљеву, јебе ова колико је добро. Имам принт Кристине Хендрикс што ми урадила другарица и ништа се није променио а опрана је мајица сто пута.

Да ли си је опрао перволом?

Пре једно годину дана сам налетео на неки добар сајт, где одабереш врсту мајице, и сам урадиш дизајн, поставиш слику где желиш на њој, пошаљеш им захтев и платиш, и за пар дана добијеш мајицу. Неки пријатељи су радили и кажу да је доста добро. Сад сам тражио сајт, али га нисам могао наћи.

Ево га. Нашао сам.
http://creativeshop.rs/designer&nid=95479#/?p=jedinstvena-majica/muski-proizvodi/promodoro-premium-t
Ја сам ту сад узео неку обичну мајицу, па врати на хоум и бирај шта хоћеш.

Само разређивачом Дотере, и немој да се надаш, не дам ти моју мајицу, хоћу да останемо најбоље другарице.

А колко то кошта? лоло

Лаки имаш тамо телефон оставила Натнат за "Врабац" па питај.

Ја ћу зовем сутра... да видим колико је принт само на предњу страну слике
на обичну белу мајицу када је њихова и када ја донесем мајицу.