Prijava

Djonse idemo u stalu samo ako poneses peckalicu! :)
Maro ne kitim se majke mi. Znas kako ja pamtim...Fotografski!
FILMSKI!
bre.
A sto se tice nacionalnog blaga mislim da bi se ti poklala sa dragim mi (prvi put u zivotu verovatno) on tvrdi da su njegove!
p.s. Najljubaznije te molim da naucis da se ponasas kako treba a ti ako ne znas da places. Kupi tigrovu mast. Korisna je u dva smera.
Natapkas u uglove ociju i places
Natapksa coveku na djoksona pa on place :)

Мртве муве , занимљиво , интересантно , нимало генијално нити је уметност.

Laki, vrati se na Jebanje II, nemamo inspiracije.

Natapkas coveku na djoksona pa on place :)

Hehehee. Moj drug iz tima je tako nehajno u'vatio da cacka macora, zaboravivsi da se pre 20 sekundi mazao konjskom mascu, crvenom. Pakao mu se dogodio...

hahahahahah to ti pricam :D
znam ja kako je to opako. ja sam bila svedok takvom napadu placa :D

Neka Maro, imam bolji materijal.
A bas sam se pitao pre neki dan zasta je dobra ova najezda (sarenih) buba-mari?
Nadam se da se neces ljutiti sto cu da pocnem da ubijam Buba - Mare, Maro?

Ooohoho, gdjica Kompleks! Mislis na mene, je li? Oprosti, imam vec devojku, druga mi nije potrebna. Nisi zadovoljena, m? I mene pale vise moderatori od obicnih autora, potpuno te razumem.... Ali probaj da se ubuduce suzdrzis od komentarisanja mene i da pocnes da ispiras usta tecnoscu koja je za to predvidjena umesto mnome- oseca se iz tvojih usta neprijatan miris, kao da si konzumirala ono braon ruzno. Ima toliko lepsih stvari u zivotu od konzumacije izmeta, znas? Nadam se da ces ih pronaci uskoro. Ako te toliko sve svrbi idi u sumu i izvici se. Ako budes dovoljno glasna mozda i uplasis nekoga. I ne mozes me videti u gradu, jer zivim u Kanadi. Ne teraj me da ubuduce trosim vreme na tebe, mrzi me da navlacim rukavice kad se bakcem izmetom. Ljubac:*

Пуфница, колико пута ја морам да кажем да се са њима не уплиће у расправе... Јебему миша! то прво! А друго, која курац смрт, проклете усране досадне муве! Има их на милионе.... Јебеш пар комада... Послушај ме ово прво леба ти, нећеш победити!

Ooohoho, gdjica Kompleks! Mislis na mene, je li? Oprosti, imam vec devojku, druga mi nije potrebna. Nisi zadovoljena, m? I mene pale vise moderatori od obicnih autora, potpuno te razumem.... Ali probaj da se ubuduce suzdrzis od komentarisanja mene i da pocnes da ispiras usta tecnoscu koja je za to predvidjena umesto mnome- oseca se iz tvojih usta neprijatan miris, kao da si konzumirala ono braon ruzno. Ima toliko lepsih stvari u zivotu od konzumacije izmeta, znas? Nadam se da ces ih pronaci uskoro. Ako te toliko sve svrbi idi u sumu i izvici se. Ako budes dovoljno glasna mozda i uplasis nekoga. I ne mozes me videti u gradu, jer zivim u Kanadi. Ne teraj me da ubuduce trosim vreme na tebe, mrzi me da navlacim rukavice kad se bakcem izmetom. Ljubac:*

Maro el ovo zlocesta pufnica?
bolje da su joj dali nik puknuta glavica.

Што неће?Ајмо , фист фајт!

Ne raspravljaj se s njom nabodi jeeeeeee........Koja budala smiruje strasti !?

Лаки кад би се рвале у блату веруј ми први бих то гледао и навијао... ал оно, овако ми није интересантно претерано...

pufno nemas vajde od modova. Jebem ja jednog licno. I nemam vajde opet ;)
sem sto se dobro jebe

Jana>
pufno nemas vajde od modova. Jebem ja jednog licno. I nemam vajde opet ;)
sem sto se dobro jebe

Мод добро јебе! Дај немој се зајебавамо!

Taman sam se ponadao fajtu :(

Majke mi!
Kad smo se upoznali bio mod u punom zamahu.
Znas kakav je! :)

a pritom momci imam kriterijume za rvanje u blatu.
Mora da bude lepo zensko da mi parira. Ne primam svaku osusenu u svoj vlazni zagrljaj :)

Брате, морао бих ја пробати онда модераторку, да видим какве су оне... Да ли има леба од њих... Или ако је неко већ проб'о да се јави да каже утиске...

Da ti prvenac bidne moderatorka a ?

Ja bi jebo nešto, makar i žensko.