Prijava

Realno glupa ideja, zašto bi neko kopao po obrisanim definicima mislim ko normalan to radi

Priznaj de se stidiš svoje prošlosti Snobi.

Bar pristup parcelama vlastitih definicija, ako ništa drugo.

Да би читао оланика или Могшу и смејао се, рајт?

Idemo na sve ili ništa Komadino, nećemo se zadovoljiti samo parčencetom.

Ma sve bre, neću ja moje da čitam, stidim ih se lololo

ima li ko da nije za ovu opciju?

Bar pristup parcelama vlastitih definicija, ako ništa drugo.

Јебе ми се за моје дефиниције, ако су обрисане знам да су лоше. А могло би и да се уведе неко коментарисање тих дефиниција...

А могло би и да се уведе неко коментарисање тих дефиниција...

Prećera ga.

Potpisujem! Jebote, da mi je samo da vidim opet one nebuloze koje sam pisao na početku i da pročitam komentare u kojim me pljuju. :) Daj nam groblja Kaizene, k'o Boga te molimo.

bas se nerviram sad sto ne mogu da citam moje stare defke i da vidim sta su mi odgovarali oni sto sam ih trolovao pa im obrisase defke :D i naravno da citam olanika :D
i jebote da nisi reko da nema vise ktitora, ne bih provalio jos jedno godinu dana...

I brate definicije ovih što su ih pobrisali kad su zapalili sa sajta. A i Mogša i Olanik.

Vi ste svi neuračunljivi i hoćete groblje da biste gledali stare defke koje su obrisane, a ko noramlan to radi? Zašto? Mislim da treba da posetite psihejatra

Prećera ga.

прећерах факат. Понела ме нада.

Napaliti se ko Vukajlijaši na groblje lololo.

Ivane, ne troluj, ozbiljna je tema.

Џорди
Да би читао оланика или Могшу и смејао се, рајт?

Olanik manje-više, Mogsha je kult ipak, nema tu šta da se smejem, sve što je napisao je tačno.
Pre sam mislio na avtore tipa http://vukajlija.com/recnik/autori/14100

i da pročitam komentare u kojim me pljuju.

Hahah to to :)

Ja bih dao Snobiju upozorenje pred ban zbog trolovanja i spemovanja na operativnoj temi.

Ne, realno, u početku karijere su me pljuvali mnogi autori sa kojima sam sad dobar. :) Tipa, vrati se na fejsbuk i tako to. :) Mada, ne krivim ih, stvarno su bile očajne defke, pola viceva. :)