Prijava

Već neko vreme me muči ovo pitanje.Navikao sam da večeram ili ispred kompjutera il ispred tv-a i primetio sam da se otkako stavljam komp na sleep sam upali kad stavim tanjir na sto.Ne pipnem ništa ni miša ni monitor samo stavim tanjir na sto i on se upali.
Evo i sad seo za komp da jedem pošto sam sam u kući i smor mi da sedim u trpezariji i sam se upalio.
Imal neko odgovor na ovaj fenomen.

Кад ставиш тањир на сто ствара се мини потрес који проузрокује престанак спавања твога компјутера.

Али баш минијатурни потрес, али је он довољан да дрмне миша и да га разбуди.

Др Ксна

Кад ставиш тањир на сто ствара се мини потрес који проузрокује престанак спавања твога компјутера.

Ксна кобјасниЈо!

Naučnici sa Tehnološkog instituta u Masačusetsu su otkrili da kompjuter ipak može da namiriše hranu. Naime brižljivim ispitivanjem je dokazano da tranzistori u električnim kolima u kućištu imaju sposobnost da proizvode neurotransmitere. To znači da mogu da odgovore na mirisni nadražaj tako što će proizvesti supstance koje uspevaju da prenesu nadražaj najpre hemijskim a zatim elektronskim putem do procesora, što prouzrokuje povratnu informaciju - podizanje adrenalina i povećana glad, što dalje uzrokuje povećanu pažnju, odnosno uključivanje monitora.

Dipl. ing. Fokus

je li ti miš optički?

Постоји одређена и мала радиоактивност виршли с љутим ајваром која одређеном амплитудом (истом) буди оне мале џиџа-биџе што изгледају к'о тепсије на оној зеленој тепсији у твом кућишту и онда се он пробуди.

Sad se postavlja pitanje - da li miš može da podigne sistem iz stendbaj moda...

da li miš može da podigne sistem iz stendbaj moda

Nemere kad cimam miša ostane na sleep kad stavim tanjir uključi se zato mi neobično :)
I jest optički

Hhahahahaha Fokus objasnio!

Takodje se postavlja i pitanje - koje travke tebi stavljaju u jelo? lololo

Ima samo peršuna nema nedozvoljenih trava lolo

E, i meni se gasi kompjuter zbog hrane. Dakle - ima.

Sad se setih nekog lika što je polio kopjuter čajem kad su mu rekli da je pun virusa i ovaj se pokvario dakle kompjuter vole hranu al nevole piće

A kad ga ostaviš nasamo sa hranom, jel pojede?

Ako ima mrva u tastaturi, to znači da moraš da mu izbaciš sa menija gluten koji ne može da svari, a koga ima u brašnu. Ne znam kako stoje stvari sa laktozom.

Zanimljivo mi je to oko glutena. Šta ti se dešava ako ti smeta gluten a ne znaš ?

Moj komjuter voli susam mrve retko ispadaju iz njega al susam redovno

ovaj moj komp obožava kad prospem pivo po tastaturi, prosto je lud bez toga

Šta ti se dešava ako ti smeta gluten a ne znaš ?

Onda saznaš da ti ne smeta.