Prijava

Zašto diskriminisati sleng defku na ovoj temi zbog onoga koji ju je predložio. Naravno da mi je to prvo palo na pamet jer čitam samo njega svakodnevno.

...идите да јебете нешто.

'nači ništa od ovoga, a?

Rezime:
- 'oćete sleng, ali ne želite da vas guši (to je ok i razumljivo je);
- 'oćete sleng, ali ne definisan u Vuka 2007/08. stilu (i to je ok i sasvim je na mestu, sajt je evoluirao što se definisanja tiče).

OK, biće sređeno nešto od toga, barem sa moje strane. Ove nedelje biram samo sleng, a ako upadne nešto drugo dobro i to ću odabrati, no sleng mi je prioritet. Predloge za dobro defisan sleng možete slati meni na PVT do srede u ponoć. Maksimalno možete predložiti 3 defke, a ja ću ponajbolje od njih utefteriti i odabrati.

sto krace objasnjeno to bolje :)

da neš možda i igru reči pa da debilerije bleje sa naslovne?

Rezime:
- 'oćete sleng, ali ne želite da vas guši (to je ok i razumljivo je);
- 'oćete sleng, ali ne definisan u Vuka 2007/08. stilu (i to je ok i sasvim je na mestu, sajt je evoluirao što se definisanja tiče).

OK, biće sređeno nešto od toga, barem sa moje strane. Ove nedelje biram samo sleng, a ako upadne nešto drugo dobro i to ću odabrati, no sleng mi je prioritet. Predloge za dobro defisan sleng možete slati meni na PVT do srede u ponoć. Maksimalno možete predložiti 3 defke, a ja ću ponajbolje od njih utefteriti i odabrati.

Два поста изнад, јеб'о га ја. Листај, човече.

Joj Ciklone, ljubim te u kurac.
Samo da napomenem da je meni skroz ok taj keva-majka fazon.
Odoh sad da vršim selekciju koje tri da ti predložim

Циче, само ти?

Prođe nedelja, odabraše mi đoku.

Zyclon vam je objasnio malo iznad, ako hoćete sleng pošaljite mu predloge i odabraće ono što valja.
Lock