Prijava

Не брате, поента је што само ви постујете, да се неко упецао на ове ваше прозивке па и ајде, неко пичкарање пало, али овако је само ружно.

Pa nije ovo baš neko spemovanje. Nema ni cela jedna strana.

hahahahahh koja slika džoni hahahahahh vrh

Partizan se baš od ove utakmice setio da daje golove iz svakog šuta, nabijem ga. Igrao jeste bolje, ali je mrtva utakmica bila strašno mrtva. Plus neki potezi Bekvalca tipa da odmara najboljeg štopera (za Donji Srem, ej!), da mu igra Šoče (čovek koji je u životu odigrao možda jednu sezonu u superligi, a ima trijes godina i više). Nisam očekivao pobedu od tri nula, više sam mislio da će biti 1:0, 1:1, 2:1, pogotovo što ovi imaju problema sa realizacijom, ali danas to nije bio slučaj, nažalost.

Смарате и спемујете без потребе, ово није тема за препуцавање. Али вама очигледно није довољно шест тема у те сврхе па морате и овде да се пресеравате, зато те молим Келте да закључаш тему, јер нема потребе да стоји ако не може да буде нормална.

jes' boli me kurac da zbog par debila zatvaram temu.

ЈЕБИ СМРДЉИВИ ГЛУПАВИ РАДНИЧКИ ДА НЕ ЗНА ГДЕ ЈЕ БРЕ

Moj deda je znao govoriti - kad se zarati, a ti ne znas na koju ces stranu - udri po Bugarima, nes pogresiti.

Juče po sred Niša
Radničkom u guzu uletela piša!

NISMO ODIGRALI JEDAN JEDAN!!!! FALAKURCU

Јебали смо Доњег Срема, ови напржени спемери су попушили јуче, задовољан сам, кекекекеек.

grobari, malene pizdice... internet huligani.

celt, pičketina... internet moderator.

IDEMO!!! PRVI!!!!!!! lololo

ПИШАЈ ПО ЧУКАРИЧКОМ У ДИРЕКТНОМ ДУЕЛУ ЗА ЕВРОПУ У 90 МИНУТУ МА ПИШАЈ

Fora, taj korner posle kojeg je pao gol nije ni bio, to jest lepo se videlo sa tribine da lopta pogađa igrača Čukaričkog, i od njega se odbija do igrača Radničkog od kojeg izazi u gol aut, i to pored dvojice sudija. ALI ONDA PIŠANJE! :)

ne znam sto se povlace da prime go a ne nastave da razvale guzicu partizanu.

zato što su bugari

ТОВАРИ ГЛУПАВИ РАДНИЧКИ. ТРПАЈ '''РЕАЛ'' СА ПИШАВЕ ПРЕМИРАН ОД СТРАНЕ ВУЧИЋА И ЧОВИЋА.

ВРАЊЕ НЕ ДА ТИТУЛУ !!!