Prijava

pa normalno da ne treba da dolazi lik iz epsa i da te opominje za sijalicu u kupatilu.postoji mnogo bolje resenje iskljuce struju onima koji ne placaju i kraj price ali ne da cekaju da dug postane toliki da mu na kraju sve pokupe, tako rade samo kriminalci o tome se tu radi.na kraju krajeva ovi iz epsa i jesu kriminalci i to ona najgora vrsta-privredni

pa verovatno su im iskljucili jer su ljudi usli u reprogram ali nisu ni tada placali a sve je to prilicno dug period i kamata napravi picvajz

Sto su ulazili u reprogram ako su videli da nemaju da plate? Sto nisu prestali da koriste struju? Jel nije pomislio u nekom trenutku jbt kako cu ja platiti ovo? Nije jer mu se jebalo opaaaa ukljucili ponovo cepaj zeno stavljaj pasulj da se kuva ove zime se grejemo na struju ustedecemo jos dvesta evra za drva jebemo drzavu dupe joj pomeramo

Nema posle kme kme jbg

Napisao sam to već.
Ok?

Bivši taksista kupio Avala film, kad su ga novinari pitali da da izjavu, ovaj samo reko: Vozi, Miško.

cuo sam od jednog na pijaci da nije placao struju i ustedeo 8,1 milion evra i od tih para kupio avala film

Jebem ti majmuna da nisam ni ja placao struju mogao sam kupiti bar happy tv

Napisao sam to već.

jesi dok sam kucao jbg

O K ?
K
?

Ima pseto pravo ali cinjenica je da ima neplatisa koji su mnogo boljeg materijalnog stanja pa njih niko ne dira.

jao njihovi reprogrami..to sluzi da te jos vise uvuce u govna.sto mu nisu iskljucili opet cim nije platio prvu ratu...a covek normalno da ce da pristane na taj reprogram jer jednostavno smo zavisni od struje..pa jos i kamata zamisli kao da im sama cena struje nije dovoljno jaka, i ne pokriva troskove odrzavanja trafostanica, a da imamo najjveftiniju struju u regionu..pa mora kamata..one kineske i bugarske kleme, kablovi i izolatori su mnogo skupi..posluje se sa gubitkom jbg

nema pravo, sistem ne valja.a to sto ne diraju te bogate neplatise to je vec posebno krivicno delo...

Ja mislim da par krupnih kapitalista duguje za struju i za porez i za sve komunalije i pizde materine više nego sva sirotinja zajedno u Srbiji. I još da duguju državi za neke stvari za koje bi se u Arabiji sekla ruka, jezik, nos. I onda gazda zaposli uterivače da iscede pare iz sirotinje, jer to je lakše, nema sirotinja moć, niti mu je korisna, osim za glasanje, ali kad dođe glasanje, njih smire drugim metodima. Evo, moja firmica nije platila porez tri meseca, nisam imao od čega. Imam narudžbinu od tri institucije pod direktnom kontrolom vlade Srbije, u pitanju je sve zajedno oko pet hiljada evra, s kojim parama bih mogao da im platim porez i da se malo opustim, investiram u buduće projekte, pojedem i popijem nešto, sredim splav, ono, živim... Ali negde pada rampa, poslali na plaćanje, pa nisu poslali na plaćanje, otišao pomoćnik direktora, finansijski na odmor, pa na bolovanje, i tako oni mene zajebavaju sa rokovima, a ja njih sa rokovima ne smem da zajebavam, inače plenidba. Drugi primer, sa mojim ćaletom su za vreme Đinđića potpisali ugovor o kupovini softvera za sve vladine institucije, u dinarskoj protivvrednosti od 40.000 evra. Da li je iznenađujuće to što su čekali da evro duplo skoči, i onda isplatili samo 20.000? Još da ne pišem kako su i tada isplatili. Uglavnom, nemam suviše razumevanja za državu, ovu, ovakva kakva je. Ne verujem nikom.

I onda gazda zaposli uterivače da iscede pare iz sirotinje, jer to je lakše, nema sirotinja moć, niti mu je korisna, osim za glasanje, ali kad dođe glasanje, njih smire drugim metodima.

istinito...pusti nekog jadnika da nabije dug pa cemo njega da ogulimo do gole koze a ovaj sto je u partiji njemu cemo dug da oprostimo

Samo kad su se pseto i bohor dogovorili da je sve OK, nema tu sta dalje da se polemise. Pri tom zabalavio covek na 2 strane o kradji struje koja se nigde ne pominje.

Ti se pronalaziš zbog Paće pa si pristrasan :-)

i da je krao, treba da ide u zatvor kao i za svaku kradju..kakva prodaja imovine..imas dug, hoces u reprogram, ne platis jednu ratu seku ti struju opet i vise je nemas dok sve ne platis, a ne ovo ima covek dug pa jos ne placa ni te rate, i debilu je jasno da on nece jednostavno da placa struju, bolje receno nema, ali ga ipak puste i jos mu nalupaju kamate da bi mu na kraju prodali kucu i naplatili sve to, struja, kamate, izlazak izvrsitelja, nekog bolida, koji kosta 20 000 din..sve u svemu totalno dranje, jer taj covek nema veze, nije uticajan itd.sto rece valdemar, nikom nije potreban, nece niko da se bori za njega..pa onda ajd da ga jebemo

a i ovaj pseto jos jaci kaze kriva i zena jer ga nije prijavila da krade struju pa treba i ona da ispasta, da joj uzmu krov nad glavom,,...a zna se da nije krivicno delo ako bliza rodbina ne prijavi kriminalnu radnju

Za krađu struje bi trebalo da se ide u zatvor. Ovde to nije slučaj. Ovde porodica nije plaćala struju, čak ni posle reprograma. Kamata je jebala kevu i dovela do duga od 700 hiljada dinara. Dugovanja se u ovoj zemlji otplaćuju prinutnom naplatom od strane potražioca - davaoca usluge. Ovde je to EPS. Kada uzmeš u banci kredit kojim kupuješ stan, u slučaju da ne otplatiš veći broj rata onda ti banka pleni taj stan kako bi naplatila tvoj dug, a svoja potraživanja. Saosećam se sa ovim ljudima, ali trebalo je da malo bolje naprave strategiju. I taj EPS bi trebalo da kaže ovako: "OK, ostaje vam fiksni dug samo za struju, bez kamate - imate toliko i toliko vremena da platite zaostala dugovanja, inače ide plenidba." Jer, ako ćemo realno - neka prvo naplate dugove od bogatuna i propalih državnih firmi i firmi politikanata, pa kada sve to lepo naplate, neka tada udare i po običnoj raju.

a zna se da nije krivicno delo ako bliza rodbina ne prijavi kriminalnu radnju

Hahahaha, jesi li ti normalan? To je saučesništvo, u najmanju ruku. Šta, otac ubije nekog od ukućana, a žena prećuti?

pa aj mi ti nadji jedan slucaj gde je zena odgovarala zato sto je znala da joj se muz bavi bilo kakvim kriminalom a to nije prijavila policiji..i da otac ubije nekog od ukucana zena moze ladnije od leda da se izvadi na strah

znas li ti covece sta je saucesnistvo..to ti je kad ona ima ucesca u samom zlocinu ili kad pomaze prekrivanje..ne moze neko da bude osudjen zato sto cuti

Pa, šta je ćutanje nego prikrivanje. Ako je iz straha ćutala, tačnije - ako je ćutala radi svoje bezbednosti, to se istragom utvrdi. Tačka.

Samo kad su se pseto i bohor dogovorili da je sve OK, nema tu sta dalje da se polemise. Pri tom zabalavio covek na 2 strane o kradji struje koja se nigde ne pominje.

samo kad je dzeriko video priliku da nastavi sa karijerom antisnsbota

Uoatalom evo cik lepo objasnio o cemu se radi, slazemo se totalno.

Da dodam-trebalo bi da krenu od najvecih duznika ALI ne mogu jer su ti duznici velika muda i mogu da se kurce. Sirotinja treba da bude svesna da ne moze da se kurci i da mora da placa a ne da se bez osnova kurci a posle vice pa sta i onaj krade isto. Mislim nek se kurci, jebe mi se, al nemoj da kuka onda posle kad dobije po picki.