Prijava

Pa mozda im nisu dozvolili nego su se kacili na divlje

A i imali su reprogram odobren pa im je pustena struja tada

Ovo mi je najjace: STA IMA VEZE STO SAM KRAO NEMOJTE MI KUCU. Mrs u pizdu materinu govno lopovsko jebem ti mater imas 24 sata da doneses pare ili ti prodadosmo i kucu i njivu i zenu ako imas

ja koliko znam za kradju se ide u zatvor ne prodaje se nikom kuca i odgovara taj ko je krao a ne cela njegova porodica

pseto88

Hahahahahaahhahaha idi u kurac. Eps je kriv sto im je neko krao struju? Daj ne zajebavaj me nemoguce da si ozbiljan

Nemoj da me neko pogresno shvati eps su lopovcine koje nas deru na milion nacina ali ne moze onaj kome je kredeno biti kriv a onaj sto je krao ne

pa oni su krivi..sto ne uvedu ta digitalna brojila i sta vec..pa vise im odgovara ovako da ljudima prodaju kuce..i krivi su sto ne vrse to ocitavanje kako treba a ne tek onda kad se nabije lepa sumica da dodju i da kazu prodacemo ti kucu...i u sustini niko ne krade eps na kraju sve to neko plati.eps nije nikakva zrtva..samo sto su oni toliko ljigavi da pustaju da se krade i nece da uvedu tu savremenu tehnologiju jer im vise odgovara ovako..i tu kucu verujem da ce da kupi pasa nekog sefa iz epsa za male pare

Taj koji je krao-kuca je njegova, ostali samo koriste njegovu kucu. I ovo nije kradja nego dug a dugovi se vracaju. Tako sto mu prodaju kucu kao poslednju alternativu ako nema vec sta drugo da mu se proda.

Vrlo je prosto. Osecam ja empatiju prema ljudima koji nemaju, treba im izaci u susret na neki nacin. Ali zakon je zakon-moze da ne valja i treba ga menjati ali dok se ne promeni mora se postovati.

Prema ovima(ne mislim na ovu porodicu jer ne znam) koji kradu ne osecam ni malo empatije jer ko ih jebe a ovaj sada neka se pita gde mu je porodica. Koja je takodje kriva(osim dece ako ima) jer su mogli da prijave da krade struju i da im kuca ostane.

Surovo jeste ali tako je kako je.

pa oni su krivi..sto ne uvedu ta digitalna brojila i sta vec

ne mogu jer nemaju para. Nemaju para jer se struja ne placa.

Samo da znate da kada neko krade struju(nelegalan prikljucak) to se vodi pod gubitke i to placaju komsije. Pa placajte neciju struju ko vas jebe

Lol koliko mi smesno ovo pravdanje zaplene imovine kojekakvoj sirotinji a zgrada skupstine u BG duguje fazon 100 miliona i nije platila zadnjih 5 godina,al koga bole kurac daj da nekom otmemo.

A najtuznije je sto skupstina samo treba da preusmeri pare EPSu,al jebiga, to je ipak nebulozno,daj da teretimo nekog jadnika za 7000 evra

Gm ovo je ista spika kao ona tamo navijacka: to sto je neko vise zasrao to ne znaci da ne treba dirati ovoga koji je zasrao manje

Svi koji su zasrali treba da odgovaraju ako mene pitas i to je to

pseto ne shvatas sustinu..ne sme jednostavno da se dozvoli da neko nabije toliki dug za struju da na kraju mora da mu se proda sve sto poseduje..ljudi su stoka koriste sve koliko god mogu, ne razmisljaju o posledicama i bas zato da bi ih drzava sacuvala od njih samih ne sme da dozvoli da neko uopste i napravi toliki dug.mora da se zna neki limit.uskljece mu struju i kraj price..pa svako bi pre izabrao da mu ostane kuca a da nema struju nego da zbog struje spava na ulici.da se ja pitam iskljucivao bih svakom struju ko ima dug veci od 20 000 pa da vidim dal bi se onda zalili na velika dugovanja.svako bi redovno placa a ko nema da plati struju makar bi imao gde da zivi jbt a ne ovako..ljudi zavise od struje i to bi isto bilo kao npr ti prodajes drogu i znas da neki narkoman nema pare ali mu dajes na ler i tako posle nekog vremena ti dodjes i uzmes mu kucu pa tako rade samo kriminalci, cekaju da se nagomila dug.nema vecih govana od ljudi iz epsa..pa ja sam radio u epsu 3 god..samo kukaju, velika dugovanja poslujemo sa gubitkom itd a da vidis kuce i vikendice sefova i direktorai sta voze..pa od plate ne bi mogli da placaju samo servis, gorivo i registraciju za takva kola a ne jos povrh svega da pave kuce sa 3 sprata i vikendice sa 2.klasicna govna a ko na kraju ispasta, ljudi kao sto je ovaj jadnik..i jos ti ides protiv njega..razmisli malo o celokupnom sistemu pa onda ces da visdis ko je ustvari kriv

ne mogu jer nemaju para. Nemaju para jer se struja ne placa.

Samo da znate da kada neko krade struju(nelegalan prikljucak) to se vodi pod gubitke i to placaju komsije. Pa placajte neciju struju ko vas jebe

eto skroz si kontradiktoran...kazes da nece da uveduta digitalna borija, da nemaju para jer se struja ne placa a onda kazes da na kraju ipak plate komsije..znaci na kraju se opet plati i to kad se nabije dobra suma.pa kad se sve to plati sto onda ne uvedu digitalna brojila i kako to da nemaju para..e ti mora da si iz epsa..

ljudi su stoka koriste sve koliko god mogu, ne razmisljaju o posledicama

evo ti ko je kriv.

A ovo sto kazes da ne smeju da im daju da naprave toliki dug: kad drzava iskljuci struju onda ti isti kukaju joj kukavcima nama iskljucise struju zbog pisljivih 30000 a ja bolesna zena i plus mala deca/nepokretna baba i sve u zamrzivacu propade sta cemo jesti ne mozemo da se okupamo ukinuli nam osnovne potrebe drzava govno mamu im jebem svima pu

Lako je sprovoditi zakon na sirotinji.
Kod mene u komsiluku jedan moron koji je politicki aktivan ima dugovanja za struju koja se vuku godinama pa nikom nista, zato sto poznaje par likova u elektrodistribuciji. . Dalje, jedan od radnika te iste elektrodistribucije se krivicno goni jer je nelegalno povezao citavu novoizgradjenu zgradu na mrezu, nije mu prvi put ali su ga skembali samo za to jedno delo. Isti taj investitor cija je zgrada povezana prodaje stanove za koje kupci dobijaju samo kupoprodajni ugovor, bez knjizenja u katastar, verovatno zato sto su zgrade pod hipotekom. A kad dodje djavo po svoje mogu ugovorom da obrisu dupe. Za takve ljude kad izgube kucu bez da trepnem mogu da kazem ko ih jebe.

eto skroz si kontradiktoran...kazes da nece da uveduta digitalna borija, da nemaju para jer se struja ne placa

mico ovo je bilo ironicno kao moja pretpostavka njihovog objasnjenja

A ovo drugo nisi razumeo, kada neko ima dug taj nije nelegalno prikljucen nego samo nije placao ali se zna da je struja otisla kod njega i on ce je platiti

A nelegalan prikljucak uopste nemaju u evidenciji i samo se vidi da fali struja i vodi se pod gubici i ravnomerno se raspodeljuje svima u toj baznoj stanici(ili kako se vec zove nisam iz branse)

Da neko vodi računa o tebi koliko ćeš da trošiš? Je l ti nas zajebavaš? Brate ja kad odem u kafanu pijem dok imam pare. Posle imam obraz al to ne može da se primeni ovde.
Ja sam sažaljiva pička i žao mi je vakih ljudi, moj ćale sa kojim oči vadim oko ovakvih stvari je surov i u pravu. Esi znao da trošiš lepi? Jesi. Plati. Što bi sad oni bili bolji od vas što plaćate? Država je kriva što ti ljudi nemaju gde da rade itd al kad je već ovako kako je, nemaš ti tu šta.

Možda sam ja tako vaspitan ali od kako pamtim uzimaju se svi jebeni računi i pravac pošta ili banka. Šta ostane u kući tvoje je pa se sa tim jebi. Tako je bilo kad su prihodi bili 40 k i sa 400 je isto.

Najbolje da ti lik iz epsa banjava uvece i kao e macore znas da nemas love ugasi sijalicu u veceu da ne gori bezveze a i pec brate mozes i na dvojku nemoj se bahatis

#pazljivieps #mibrinemoonasimpotrosacima

A ovo sto kazes da ne smeju da im daju da naprave toliki dug: kad drzava iskljuci struju onda ti isti kukaju joj kukavcima nama iskljucise struju zbog pisljivih 30000 a ja bolesna zena i plus mala deca/nepokretna baba i sve u zamrzivacu propade sta cemo jesti ne mozemo da se okupamo ukinuli nam osnovne potrebe drzava govno mamu im jebem svima pu

pa onda nek kuka, zna se da struja nije besplatna..bolje tako da se nauce ljudi redu nego ovako..ovo je bre klasican kriminal..otimanje od sirotinje..a taj jadnik posto nema nikakve veze u epsu onda su dosli na naplatu..

Bivši taksista kupio Avala film, kad su ga novinari pitali da da izjavu, ovaj samo reko: Vozi, Miško.

pa onda nek kuka, zna se da struja nije besplatna..bolje tako da se nauce ljudi redu nego ovako..ovo je bre klasican kriminal..otimanje od sirotinje..a taj jadnik posto nema nikakve veze u epsu onda su dosli na naplatu..

TAKO JE JEBOTE ZNA SE DA STRUJA NIJE BESPLATNA A ON JE TROSIO I SADA NEKA JE PLATI

ili da je svi ne placamo i cao pa cemo svi da kukamo i zovemo novinare i puj pik ne vazi

To Coa. Ne jebe te niko ako sam ne paziš na sebe. Sva sreća zna se da ne volim Vučića pa neću biti bot ali ako oćeš normalnu državu moraš svoja dugovanja prema njoj da platiš jbg.

pa normalno da ne treba da dolazi lik iz epsa i da te opominje za sijalicu u kupatilu.postoji mnogo bolje resenje iskljuce struju onima koji ne placaju i kraj price ali ne da cekaju da dug postane toliki da mu na kraju sve pokupe, tako rade samo kriminalci o tome se tu radi.na kraju krajeva ovi iz epsa i jesu kriminalci i to ona najgora vrsta-privredni

Lab ne kenjaj. Nije moguće da su nakucali toliki dug nesvesno. Sad ću ti reći kako ide. Nakucali su 30 k i ovi isklj, onda su ovi otišli da potišu ugovor da će da plate pa nisu tj jesu traljave rate neke i nisu ispoštovali a potpisali i ćao eto ti 150 k očas posla. Rkni kamatu na sve to i dalje korišćenje za to vreme i tu smo