Prijava

Prosuta kafa na mixetu, pijan majstor svetla, šminkerka se ušinula zato što je mužu stavila Viagru u kafu ...

e...kad ste poslednji put izasli na ulicu? Onako...samoinicijativno, da pravite guzvu?

Ako ne racunamo sve... doslovno sve protiv slobe... i one 96-7 kad su me vukli kao klinca.. bio sam kad su onim likovima oteli instrumente, koji je ujedno bio i miks protiv trecesrbijasa... i na profasistickoj setnji kad su siptarima razbijali pekare... Vec danima nikako da uhvatim i odem da dam podrsku ovima iz informatike

pa jel bio protest neki skoro u bg..znate da pravite sranja po utakmicama kao neki degenerici a tamo gde trebate da ih pravite vi ste mirni.prvo moramo da promenimo glavni grad to je korak br 1 ako hocemo napredak..gde bre vise oni fegeti da se pitaju

ako hocemo napredak.

znači kruševac?

Ja sam otišao juče da vidim svojim očima koliko će ljudi Pajtić da skupi (A NE ŠTO GA PODRŽAVAM, DA SE ZNA !), i trg je bio pun.

Da , zadržao sam se možda 20 min, i to da se zna.

bravo idi sad po sendvic

nama daju stisnjenu sunku, sta pajtic deli ?

E super što si se pojavio, ako te ne mrzi da nam odgovoriš na ona pitanja koja se ubajatiše koliko te nema.

sta on da ti odgovori, pa on nekad nije siguran ni kako se zove..vidis da je pravi sns specijalac

Van Botene, dok konsultuješ supervizora šta da napišeš evo da znaš, u slučaju moje smrti može da se desi da neko glasa za DS ili SNS u moje ime, kao i u slučaju više sile (rat, prirodna katastrofa itd).

Dok ja budem mogao da odlučujem, to neće da se desi ...

koja pitanja daj deder kopiraj ne mogu kroz vase baljezgarije da prolazim,,

i kako je pocela ta prica da botovi dobijaju sendvice je l to sprdnja ili ?

i kako je pocela ta prica da botovi dobijaju sendvice je l to sprdnja ili ?

Da je ovo defka sad bih je predložio za odabir .

inace DS narednih 10 godina moze karinu da pusi, nema opozicije, jos jedan mandat sigurno vucko mozda i dva, to se samo vi zavaravate da nema podrsku, kaze labokv sto se ne organizuju protesti, zato sto ljudi nisu ludi da se cimaju i nerviraju ko god da dodje na vlast sta god da bude isti je kurac, samo su pojedini ovde dovoljno ludi da veci deo svog vremena prodove prozivajuci vucica i to im je postao vrhunac dana

@ Pitanje za Nermina Van Botena

Zašto država od porodice koja definitivno nema od čega da plati struju pravi beskućnike koji će u sledećih 5 godina državu da koštaju više nego što sada duguju za struju ?

EDIT

kaze labokv sto se ne organizuju protesti

Pa ti nemaš ni TV u kući, au crni Nermine ...

pa za koga si ti pero onda majku mu ? anarhiju ? ili seres po svemu jednostavno, ne znam sta ocekujes, kao sto sam gore rekao nama nema pomoci ma ko da je na vlasti

a ti najveci deo vremena provodis prozivajuci one koji prozivaju vucica..jeste da su svi oni primitivna bagra, sem mozda seselja ali ipak moramo da izaberemo sto manje zlo

Nisi odgovorio Van Botene, imaš tamo pitanje.

Pero bracki savet. Ja sam ovde bio posterdžija jače od dine dok se nisam ispilio i i dalje sam preveliak nubara jbg.
Prerano si uleteo na forum nekako i veći deo napaćene braće te voza bezveze jbg.
Spusti loptu malo pa iz početka vidi šta kako.