Prijava

Najaci kanal sig

Galovica je van konkurencije

Hej hej Galovice
U sremačkom si srcu ti
Hej hej Galovice
Sremci tebe vole svi

Koji sam Aleksije Radičević za prijatelje Branko

Da zna Ana da zna Ana
Koliko je Gala zelena
Aaaaj ne bi Ana ne bi Ana
Na Korintu ostala

pink je najbolji kanal

pink je najbolji kanal

ekskurzija u grcku je u principu u top 3 ekskurzija na svetu, koje mozes da organizujes... bar sto se tice tih istorijskih sranja.

ustvari, grcka je generalno jedno od najboljih mesta na svetu za posetiti, samo sto nama dodje eto tako, tu je. za 500e mozemo da odemo na neke od najboljih istorijsko-kulturnih mesta na svetu, gde blizu imas i dobre plaze, i relativno lepe stvari za posetiti, a toga nismo svesni ni mi, a verovatno ni grci.

ustvari, grcka je generalno jedno od najboljih mesta na svetu za posetiti, samo sto nama dodje eto tako, tu je. za 500e mozemo da odemo na neke od najboljih istorijko-kulturnih mesta na svetu, gde blizu imas i dobre plaze, i relativno lepe stvari za posetiti, a toga nismo svesni ni mi, a verovatno ni grci.

+1234124132
Naravno da nisu Grci svesni.

Upravo tako. Samo sto sam ja potpuno svestan te cinjenice i zato u Grckoj provedem min. dva meseca godisnje jer sam tako u mogucnosti. Maj sam odradio ostaje jos ceo Septembar i malo Oktobra.
Ne samo sto je zemlja lepa nego je i narod maksimalno kul ONI NECE DA PLACAJU POREZ! Moze svaba da natera njihovu vlast da digne pdv na 80% boli ih kurac. Sve sto je drzavno sirotinja i tavori, nigde nema milicije, obalsku strazu svake godine nabiju u sve manji sobicak, niko, ALI NIKO ne izdaje fiskalni racun, milina.

meni samo nije jasno kako npr moze da bude koloseum atraktivniji od epidaurusa, ili delfija ili akropolja ili bilo sta sto vidis u grckoj i sto napravili pre x god dok nije postojalo nista od svih ostalih istorijskih sranja, bilo gde na svetu, osim piramida. i stoji i dalje uspravno.

a pored, spiros prodaje giros. gdes bolje.

Izvori Aherona isto

a sad, bez zajebavanja, nemas letovaliste u evropi ko sto su grcka ostrva, pa i obala... jedu govna azurna obala, majorke kurci palci, nemos pridje realno

Ne smarajte s istorijom

Ceci mozete da se sagnete jbg. U ne volimo Cecu tako smo kul. Car objasnio.
Komsije bi dale Kolindu i Mila da je Ceca njiova
Ne kapirate koliko je zapravo velika jer je naša. Žena maika kraljica.

P.S. Komšije imaju Teslu i Savićevića, jebe im se za Cecu.