Prijava

Bar ja tako mislim, evo ne znam, moguće da grešim.

Da ozivi tesla sad, ne bi skupio 200k ljudi da vide to cudo, ko sto je ceca

A garantujem vam ovo, da se nekako obezbedi jos veci prostor od usca i besplatan ulaz, samo bi bugara doslo 100k, total bar pola milke, ne postoji veca zvezda u ovom delu evrope

Komsije bi dale Kolindu i Mila da je Ceca njiova

Mila ne bih mijenja, pa da mi uz Cecu daš Anu Nikolić da je karindžam i da mi kuva... Ne zato što je dobar, nego zato što alternative nema... to jest ima ali ne može se koalicija napraviti kad je dobrih 50% opozicije ka da je skupljano po birtijama najgorim (nije da su Milovi mnogo bolji al bar imaju infrastrukturu).

P.S. Komšije imaju Teslu i Savićevića, jebe im se za Cecu.

Nadam se da 'troluješ' za Teslu... A što se Deja Savićevića tiče, eto Vam ga brate ne morate ga vraćat nikad... Nije u osnovnoj htio autogram da mi da kad je dolazio a najveći sam mu navijač bio... Da ne pričam koliko je puta zajebao Budućnost ođe.

ahahah ladno je ta klinka, cerka fana EKV-a, na ekskurziji kupila cd od cece zato sto to iskreno voli da slusa, a ne ono sto je cale tera da slusa kuci ekv i azru, i onda kad je dosla kuci cale poceo da se dere na nju pa morala da slaze kako su ih terali na silu da idu kod cece i da kupuju njen cd pa su zle uciteljice delile zaradu sa cecom

Licis na moga oca
isto je mojoj majci
uzasne stvari radio
rukama golim
njeno nevino mlado srce
iz grudi na zivo vadio

Eh, da je bilo pravde, andjela, Boga
pa da je malo jos pozivela
pa da mi kaze
sto sam sudbinu njenu dozivela

Licis na moga oca
nocima banes pijan
nesnosan, nervozan i grub
zbog neke druge zene
kafane, drustva, novca
mene uzimas na zub

Ref.
Zar i Bog sto nebom hoda
vladar carstva nebeskog
zar i on je muskog roda
okrutnog, okrutnog, okrutnog

Licis na moga oca
na sceni mog detinjstva
najlepseg crnog labuda
zbog kog se svetla gase
zavesa nade pada
iz proslosti nemam nikuda

Eh, da je bilo pravde, andjela, Boga
bar da je malo jos pozivela
da shvatim njene reci
sto nisam musko rodila

ahahah ladno je ta klinka, cerka fana EKV-a, na ekskurziji kupila cd od cece zato sto to iskreno voli da slusa, a ne ono sto je cale tera da slusa kuci ekv i azru, i onda kad je dosla kuci cale poceo da se dere na nju pa morala da slaze kako su ih terali na silu da idu kod cece i da kupuju njen cd pa su zle uciteljice delile zaradu sa cecom

hahahaha jebeni sektasi iskompleksirani

najgori sljam koji postoji...

to je to ps, nema dalje

СИН ЖЕЉКА МИТРОВИЋА ПОНОВО ГАЗИ а не, чек, ово није позната личност
https://www.facebook.com/bane.vukcevic.9/posts/10207367464277654

Ne može čovek više ni da bude janičar kako bog zapoveda, odma seljani umiru

VALJEVSKA PODVALA I ŠABAČKA ČIVIJA OPAAAAAA

Najgori soj ljudi sig

kakav smo jebeno ciganski narod, kad kazu sta ce ljudi nemastina jbg, nije nego govna jebena

pa to se godinama radi u celoj državi

Ministarka pravde je neka solidna kurava koja je je 2005 zavrsila fakultet,ministar prosvete vlasnik privatne srednje skole,sve ostale glave iste,prenemaganje oko sastavljanja vlade,jebeni pritisci,pisanje ekspozea na 450 strana,fraza ja se nikoga ne bojim ponovljena milion puta..
Postajem Armin sa zeljom da sns pisa sirotinji u usta jos barem 10 godina dok ne nadjemo novog idola

Ушао сам на твитер оне што је Бомбаш окачио горе...

http://image.prntscr.com/image/5f3ec182823e4b0398ef4a5e92fc5ae3.png

"naj približnije", "Beogracki mangup", "stručnjaci za kompjutere", i piše knjigu još, hahah.