Prijava

a pored toga vučela vodi kampanju protiv njega. kakav god da je, nije ništa manje govno od ostalih.

Па Пичкоусти води кампању јер је овај председник извршног одбора странке, тј. једини може да смени Вучића без питања било кога. Чисти странку од Томиних људи, јбг. :)
Плашим се да је овај и веће говно пд већине њих, још сад кад су ми дали феуд, јебали смо јежа.

Па Пичкоусти води кампању јер је овај председник извршног одбора странке, тј. једини може да смени Вучића без питања било кога. Чисти странку од Томиних људи, јбг. :)
Плашим се да је овај и веће говно пд већине њих, још сад кад су ми дали феуд, јебали смо јежа.

Lolo i ja u selu imam sve navedeno osim vinograda i manju kuću. Mada ovakvi pasusi su najjači:

Radomira Nikolića smo hteli da pitamo kako je stekao sve što ima i kako se to postiže u Srbiji, ali se juče nije javljao na telefon.

Ako ti se ne sviđa bilo šta, samo nemoj da se javljaš na telefon i vodi se maksimom "Bolje ćutati i biti smatran budalom nego progovoriti i otkloniti svaku sumnju".

Koliko prezirem ovaj blic, pa nikad se vise ne bih vratio na njihov sajt, najgori vucicevi pickolisci, nijedan jebeni tekst protiv njega, a Diplomca oplavise. Govna ona najgora, nadam se da niko od vas ne kupuje stampano izdanje, inace ce da popije hejt, nece imati poena ni za cet!

Ne lupaj bre, Informer je Vučićev, Blic nas mrzi.

Ne mrzi, to što ponekad puste i neku kritikicu, smišljeno je. Znam :)

Ne ofiraj bre, vidiš da branim novine koje ne čitam :)

Brus, jos se nisi opametio? Jos uvek verujes u bajke i Deda Mraza?

Ja sam ima jedno mesec dana obrisao blic sa fona a jos odavno pre toga i kurir i mnogo mi je lepse od kako nemam nijedne vesti.
Brusa sramota da prizna gresku (smajli).

Nemate vi pojma, genijalnost našeg Premijera će se tek pokazati. Svi stvarno genijalni potezi se vide tek posle izvesnog broja godina.

Do jaja ima je ona priča o planiranom državnom udaru koji će kao r federacija da izazove u Srbiji dogodine.
Odmah preduprediš i okarakterišeš one koji su protiv režima kao strane plaćenike.

Treća Srbija brate, oni su odlični kad znaju u kojoj državi žive.

Do jaja ima je ona priča o planiranom državnom udaru koji će kao r federacija da izazove u Srbiji dogodine.
Odmah preduprediš i okarakterišeš one koji su protiv režima kao strane plaćenike.

Ne ne, neće Rusi. nego proevropski antiruski elementi da nas odvoje od majčice.
http://trecasrbija.rs/vesti/prvi-kanal-drzavne-televizije-rusije-o-pokusaju-izazivanja-drzavnog-udara-u-srbiji-video/
Jbg, sad moramo ovu vlast jadnu da branimo od nasrtaja pomahnitalih evrorevolucionara.
Što je vrlo zbunjujuće pošto se i sama vlast deklariše kao proevropska.

http://www.blic.rs/Vesti/Hronika/520519/Novi-Sad-Mladic-izboden-nozem-jer-nije-hteo-da-skine-patike
Ma koliko bile demokrate dosadne sa onim "vratice se 90e", realno sve vise nazalost dobija na znacaju ta fraza.

Ако сте заборавили с каквим акрепима делимо ваздух:
Другарица која има бенд је морала да откаже свирку за коју се њен бенд спремао 4 месеца од претходне свирке јер су јој врата од градског буса прикљештила руку кад ју је неки деда гурнуо у врата у трци за слободним местом- само да би 3 станице касније сишао. Жао ми је оних добрих пензионера који су оштећени резањем пензија, али многи нису заслужили ништа боље него лапот

Отворих линк, видех посечено дрвеће и почех да кукам.
'Еј, бре! 1000 стабала! Суво злато! Коју пушку одабрати, кога одробијати!